Відмінності між версіями «Портфоліо Можейко Інни Євгеніївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 54: Рядок 54:
  
 
[https://docs.google.com/document/d/16Yr-J-_LuBf3kTH1mGjci1I9IzcIf0ObGs2VQze6sCU/edit використані джерела]
 
[https://docs.google.com/document/d/16Yr-J-_LuBf3kTH1mGjci1I9IzcIf0ObGs2VQze6sCU/edit використані джерела]
 +
 +
[https://docs.google.com/document/d/1tUttl2mzTjieoeXZzkKI67pGDLWtbrC2MTHytaOMchQ/edit план впровадження проекту]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 17:52, 21 вересня 2017


Назва навчальної теми

Видатні українські фізики

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, інформатика, історія

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Видатні українські фізики» розрахован на учнів 7 класу. Під час роботи над проектом учні самостійно будуть працювати з друкованими та интернет виданнями, займатися пошуковою діяльністю. За цей час учні дізнаються про видатних вчених України, та про їх внесок в розвиток науки та техніки. Проект сприяє патріотичному вихованню учнів. Результатом діяльності учнів буде - гордість за вітчизняну науку та бажання вчитися, щоб самим зробити свій внесок в вітчизняну науку…Вміння працювати в групах,бути ввічливими та толерантними.

План вивчення теми (вставити файл)

[https://docs.google.com/document/d/1n0yXiHD8smwdEEz-Am7_2_n7mcVJ-5LFqc6un9VFBd0/edit план вивчення теми]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання роботи учнів буде проводиться в три етапи. Перший етап оцінювання буде проводиться на початку проекту. Учні проходять опитування для визначення навчальних потреб, потім заповнюють таблицю З – Х – Д, де в колонці що я знаю вони вписують, які знання мають з попереднього матеріалу, а також що вони хочуть дізнатися з даного розділу. Другий етап проводитиметься в процесі збору матеріалу . Вчитель звертає увагу наскільки відповідально та працьовито учні відносяться до даного завдання, за необхідності проводить консультації. Це також дозволить оцінити, який обсяг матеріалу знайдений, в яких джерелах та з якою інформацією учні працюватимуть надалі. Третій етап - це оцінювання кінцевої роботи учнівського дослідження – оцінка презентації,публікаці. Вони оцінюватиметься згідно розроблених критеріїв оцінки (максимальний бал – 104, який переводиться в 12 – бальну систему). Також будуть враховуватися думка та оцінка учнів , але кінцевий результат визначає учитель.


оцінювання

графік оцінювання

самоспрямування у навчанні

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Приймають участь в настановчій конференції налагоджують міжгрупові зв'язки, ознайомлюються з вимогами, критеріями і правилами проведення проекту, консультуються з вчителем- координатором, працюють в підгрупах, взаємодіють з іншими учнями, виконують свої безпосередні обов'язки в підгрупах, аналізують, оцінюють, обговорюють, удосконалюють та реалізують ідеї щодо виконання проекту, ведуть щоденники виконання проектів, виконують поставленні завдання, готують та оформляють результати виконання проекту, готуються до захисту проектів. На першому етапі, переглядаючи презентацію вчителя учні ознайомлюються з темою, обговорюють пи- тання, у ході мозкового штурму складають асоціативний кущ з теми або схеми, консультуються із учителем. На другому етапі проекту групи отримують конкретне завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал, проводять заплановані дослідження, узагальнюють їх, обговорюють власні думки та результати.

При створенні Microsoft PowerPoint у дітей формуються навички роботи по підбору необхідного матеріалу; розробки найпростіших сайтів; оптимізуються навички роботи з веб-документами; виробляються навички змагальності у роботі. 

При пошуку інформації в Інтернеті: - формувати навички ефективного пошуку та коректного використання інформації в мережі Інтернет;

При створенні Microsoft PowerPoint: - розвивають навички спілкування у співпрац та при  виконанні спільного проектного дослідження, - розвивають  навички лаконічного висловлювання, зацікавити читача своєю інформацією; - розвивають естетичні навички; - розвивають  навички дизайну. При створенні публікації: - формувати вміння використання публіцистичного стилю мовлення; аргументовано доводити власну думку, ілюструвати ідеї, думки, висновки, комбінуючи текст і зображення, схеми, графіки і діаграми, вміння посилатися на різні джерела інформації. 

Мати можливість виступати в ролі консультантів з даної теми

презентація


учнівська презентація

фасилітація

буклет

використані джерела

план впровадження проекту

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Инна Можейко


Фах, навчальний предмет

Вчитель, фізика



Навчальний заклад

Павлоградська агальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 17


Місто\село, район, область

м. Павлоград, Дніпропетровська область

Павлоград

Контактні дані

mozheykoie@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград, Павлоградський міський ліцей, 11 - 23 вересня 2017 року

Дати проведення тренінгу

11-23 вересня 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна