Відмінності між версіями «Портфоліо Мельничук Ірини Анатоліївни з теми "Легендарна історія Київської Русі як сюжетна основа билин"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
(Повний План вивчення теми)
Рядок 21: Рядок 21:
 
= Повний План вивчення теми =
 
= Повний План вивчення теми =
 
[https://docs.google.com/open?id=0B8MUikXSo9LSel82T0NybWdCZGM План проекту]
 
[https://docs.google.com/open?id=0B8MUikXSo9LSel82T0NybWdCZGM План проекту]
 +
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BxEiJN3ibi7cYzExWkNyZEViczA/edit План впровадження]
  
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=

Версія за 23:29, 17 серпня 2012Назва проекту

"Легендарна історія Київської Русі як сюжетна основа билин"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

світова література

Навчальна тема (як записано в програмі)

Героїчні пісні й балади у світовій літературі

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Навчальний проект «Легендарна історія Київської русі як сюжетна основа билин» присвяченій вивченню давньоруських билин про Іллю Муромця. На початку проекту учні формують декілька груп, кожна з яких займається дослідженням своєї теми – «Культура Київської Русі», «Виникнення билин», «Головний герой давньоруських билин». В результаті роботи над проектом учні знайомляться з історією та культурою Київської Русі; з’ясовують причини виникнення героїчного епосу, досліджують чому саме богатир є головним героєм давньоруських билин; створюють блоги та веб-сайти, відповідно до теми проекту з метою демонстрації результатів; створюють мультимедійні презентації для захисту проекту.

Повний План вивчення теми

План проекту

План впровадження

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні працюючи над цим проектом ознайомляться з героїчним епосом Стародавньої Русі. Навчаться порівнювати, зіставляти , аналізувати , робити висновки, працювати з літературою та історичними джерелами. Формувати навички створення презентації. Виховання почуття патріотизму та високих моральних якостей. Володіють навичками 21 століття: творчістю і інноваційністю, розвивають критичне мислення і вміння вирішувати проблеми, розвивають комунікативні навички та навички співробітництва, уміють працювати з інформацією, має медіа та комп’ютерні навички, розвивають життєві та кар’єрні навички.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування чи тестів На протязі проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності необхідну допомогу ( усні консультації). Під час захисту проектів відбувається оцінювання презентації, дотримання необхідних умов складання та етапів розкриття питань. В групах відбувається само оцінювання. Учні з самого початку роботи над проектами використовують: - контрольний список для блогу - контрольний список для сайту - контрольний список для оцінювання однолітками презентації Крім того, учні заповнюють таблицю З-Х-Д Для полегшення роботи та здійснення самооцінки роботи учням пропонується скористатися: - формою оцінювання блогу - формою оцінювання сайту - формою оцінювання презентації Ті ж самі Форми оцінювання використовується і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, бюлетеня, сайту, блогу, шкільної газети, усного виступу.

Діяльність учнів та учителя (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ірина Мельничук

Фах, навчальний предмет

вчитель російської мови та світової літераутри

Навчальний заклад

Одеська загальноосвітня школа №125

Місто\село, район, область

м. Одеса, Суворовський район

=Контактні дані

Адреса закладу: м. Одеса, вул. Кругова, 1 тел. 778-16-50 e-mail: school125@ukr.net

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13.08 - 17.08. 2012р.

Місце провведення тренінгу

ОЗОШ №40

Тренери

Желязкова Світлана Анатоліївна