Відмінності між версіями «Портфоліо Маляренко Наталі Валеріївни "Використання чистих речовин і сумішей у природі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва проекту)
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
Рядок 22: Рядок 22:
  
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 +
В учнів будуть формуватися навички створення презентацій за темою «Чисті речовини і суміші, способи розділення сумішей, використання чистих речовин і сумішей у природі», які  будуть переконливими для лідерів місцевої громади.
 +
В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами – пошук навчального матеріалу в інтернеті, опрацювання наукової літератури, перегляд науково-пізнавальних журналів та публікацій в бібліотеці, відвідування екскурсій на місцеві підприємства, де відбувається практичне  впровадження даної теми и тісний зв»язок з життям. Впроваджують аналіз, а саме учні аналізують відмінність чистих речовин і сумішей, які є способи розділення сумішей. Впорядкування – яким способом можливо розділяти ті чи інші суміші, де будуть використовуватися ці суміші в сучасному житті и в новітніх технологіях. Осмислення –наприклад, чи існують в природі абсолютно чисті речовини. Та опрацювання відомостей про місцеві комерційні структури.
 +
Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про способи очистки сумішей, переконливо доказуючи, що саме цей спосіб буде оптимальним в даному випадку, яким чином дана умовно чиста речовина буде використовуватися в повсякденному житті, промисловості, науці та інших галузях життя,  добираючи відповідні типи за допомогою відео презентацій, малюнків, або  інших засобів візуалізації даних.
 +
Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість сумішей і чистих речовин, різних видів сумішей, різних способів розділення сумішей, про яких вони прочитали.
 +
Учні зможуть визначати та складати стислий опис  чистих речовин і сумішей, різних способів розділення та використання у промисловості, основних ідей та допоміжних деталей у сучасному житті.
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=

Версія за 22:40, 28 серпня 2012



Назва проекту

«Чисті речовини і суміші, способи розділення сумішей, використання чистих речовин і сумішей у природі»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

хімія

Навчальна тема

Чисті речовини і суміші

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Учні досліджують тему чисті речовини і суміші. Яка відмінність між чистими речовин і сумішами? Види сумішей (однорідні і неоднорідні). Які способи розділення однорідних і неоднорідних сумішей? Використання чистих речовин і сумішей в природі. Яким чином можна розділити певну суміш? Три групи учнів будуть виконувати різні види завданнь, а саме - хіміки-теоретики здійснють пошук необхідного навчального матеріалу, допомагають створювати презентацію для захисту проекту; хіміки-експериментатори демонструюсь приклад розділення різних сумішей; хіміки-практики наводять приклади використання чистих речовин і сумішей в природі.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

В учнів будуть формуватися навички створення презентацій за темою «Чисті речовини і суміші, способи розділення сумішей, використання чистих речовин і сумішей у природі», які будуть переконливими для лідерів місцевої громади. В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами – пошук навчального матеріалу в інтернеті, опрацювання наукової літератури, перегляд науково-пізнавальних журналів та публікацій в бібліотеці, відвідування екскурсій на місцеві підприємства, де відбувається практичне впровадження даної теми и тісний зв»язок з життям. Впроваджують аналіз, а саме учні аналізують відмінність чистих речовин і сумішей, які є способи розділення сумішей. Впорядкування – яким способом можливо розділяти ті чи інші суміші, де будуть використовуватися ці суміші в сучасному житті и в новітніх технологіях. Осмислення –наприклад, чи існують в природі абсолютно чисті речовини. Та опрацювання відомостей про місцеві комерційні структури. Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про способи очистки сумішей, переконливо доказуючи, що саме цей спосіб буде оптимальним в даному випадку, яким чином дана умовно чиста речовина буде використовуватися в повсякденному житті, промисловості, науці та інших галузях життя, добираючи відповідні типи за допомогою відео презентацій, малюнків, або інших засобів візуалізації даних. Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість сумішей і чистих речовин, різних видів сумішей, різних способів розділення сумішей, про яких вони прочитали. Учні зможуть визначати та складати стислий опис чистих речовин і сумішей, різних способів розділення та використання у промисловості, основних ідей та допоміжних деталей у сучасному житті.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

| Презентація з хімії

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталя Маляренко

Фах, навчальний предмет

Вчитель хімії, біології, екології та основ безпеки життєдіяльності

Навчальний заклад

Комунальний заклад "Навчально-виховне об"єднання"Загальноосвітній навчальний заклад I - III ступенів №1 - дитячий юнацький центр "Перлинка" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Місто\село, район, область

м. Кіровоград

Контактні дані

valeri7979@ukr.net valeri7979@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20 - 25 серпня 2012 року

Місце провведення тренінгу

Кіровоградській обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

Тренери

Литвиненко Ольга Валентинівна, Скрипка Ганна Володимирівна