Портфоліо Лук'янчук Олени Юріївни з теми "Світ трикутників"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Світ трикутників

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет для якого розробляється навчальний проект –геометрія.

Тема «Трикутники»

Також виконання проектних завдань передбачає встановлення між предметних зв’язків з біологією,історією,фізикою,алгеброю,інформатико,музико та хімією.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Навчальна тема "Трикутники"

Вік учнів, клас

12-13 років , 7 клас

Стислий опис

Навчальний проект направлений на виконання учнями 7 класу, як результат узагальнення знань з теми «Трикутники». Виконання проекту розраховано на 4 тижні. В процесі виконання проекту учні класу об’єднуються в дві групи, кожна з яких буде виконувати окреме дослідження. Учні досліджують історію виникнення трикутника; формулюють визначення трикутника; розкривають елементи трикутника. Результати учнівських досліджень презентуються на окремому занятті у вигляді учнівської конференції. Розподіл ролей в учнівських групах в процесі виконання проектного завдання діти виконують самостійно.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Формування в учнів навичок створення презентацій. Вдосконалення навичок збирання даних кількома способами, аналізу впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про трикутник та його властивості. Формування в учнів переконливо демонструвати відомості про ознаки трикутнику : формувати в учнів уміння наводити приклади різних видів трикутників; розвивати в учнів критичне мислення. Ознайомити учнів із поняттям трикутник:ввести термінологію, пов’язану з елементами трикутник. Ознайомити з властивостями трикутника, навчити застосовувати ці властивості під час розв’язування задач.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Перед початком проекту з метою визначення навчальних потреб учнів та встановлення навчальних цілей вивчення теми «Трикутники»

доцільно використати такий інструмент оцінювання як таблиця ЗХД. Для від слідкування прогресу навчання учнів-списки запитань для

самоконтролю. Для оцінки кінцевого результату використати форму оцінювання презентації Оцінювання презентації

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

На початку проекту учні знайомляться з презентацією вчителя Світ трикутників, розбиваються на малі групи по інтересам, обговорюють тему проекту шукають інформацію в бібліотеці, підручниках, Інтернеті. Вони планують дослідження, формулюють гіпотезу, виконують дослідницьку роботу, адаптують матеріал до розміщення в презентації,створюють презентації Демонструють презентації на загальношкільній конференції. Презентація 1 Презентація 2

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олена Лук'янчук

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики. Геометрія.

Навчальний заклад

ОЗОШ № 11

Місто\село, район, область

м.Одеса

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13.08.12 - 17.08.12

Місце провведення тренінгу

ОЗОШ № 40

Тренери

Желязкова Світлана Анатоліївна