Портфоліо Лохматової Наталії з теми "Єдина родина моя"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:54, 7 червня 2013, створена Лохматова Наталія (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Єдина родина моя

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література. Тема: «І.Нечуй-Левицький .Повість «Кайдашева сім’я». Інші навчальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми: технології, психологія, етика, культурологія.

Вік учнів, клас

10 клас, 15-16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

На початку проводиться вхідне оцінювання за допомогою тестування . Таке тестування є необхідною умовою роботи над проектом та націлене загалом на активізацію необхідного матеріалу, вивченого у попередніх класах. Учні об’єднуються у групи з урахуванням бажань учнів, але за участю учителя для здійснення диференційного підходу до учнів. Коли групи створені, учитель пояснює правила роботи у групах над проектами, уточнює теми та приблизний зміст роботи, ставить чіткі вимоги до проектів, пояснює систему оцінювання та завдання для проміжного оцінювання. За допомогою проміжного оцінювання здійснюється контроль за рівнем володіння учнями граматичним та лексичним матеріалом та станом виконання проекту, уточнюються ескізи майбутніх слайдів, зміст використання інформації, а також з’ясування масштабу участі у проекті кожного з членів групи. Під час безпосереднього захисту проекту відбувається оцінювання мультимедійної презентації та усного захисту за допомогою таблиці критеріїв.

План вивчення теми (вставити файл)

=Оцінювання (стислий опис і інструменти) Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування.

Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про життя сімей  в Україні відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Д, організаційної діаграми. 

З метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного та навчального дослідження їм надається контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні та контрольний список для рефлексії виконання проекту. Учням, які займаються збором інформації, пропонується заповнити контрольний список для роботи з інформаційними джерелами для досліджень та контрольний список для оцінки веб сайтів. Ці ж форми використовуються вчителем для виставлення оцінки кінцевих презентацій. Контрольні списки питань до проекту допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання завдань. Після закінчення проекту учням пропонується для заповнення форма оцінювання звіту дослідницької роботи та таблиця «ЗХД», яка порівнюється з початковою. Проводиться також взаємооцінювання у групі ,враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним відповідно до контрольного списку вкладу в групову роботу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери