Портфоліо Курапової Світлани Василівни для учнів 7 класу з української мови

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Буклет вчителя

Kurapova1.JPG Kurapova2.JPG

Назва навчальної теми

Дієслово

Навчальні цілі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова та література

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Заохочення та зацікавлення учнів до співпраці – це було першим кроком при вивчення теми «Дієслово». Працюючи у проекті, учні разом зі мною багато дізналися нового з теми, а головне: виробили навички та вміння грамотного написання дієслова та його форм, навчилися конструювати речення з дієсловами в усіх часах. Навчальний проект з теми «Дієслово як частина мови « для учнів 7 класу викликав зацікавлення не тільки у мене, а й в учнів та батьків. Діти зрозуміли, що, працюючи в проекті, вони навчаться, в першу чергу, новим технологіям навчання, а основне – грамотне письмо для них забезпечене. Для цього не потрібно багато переписувати вправ з підручника, легше буде навчитися створювати блоги, вікі – статті, презентація.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Учні розширять знання з теми «Дієслово», а саме вони краще усвідомлять загальне значення дієслова, його морфологічні ознаки, синтаксичну роль. Закрпілять знання щодо знаходження дієслова в реченні. Навчаться визначати його форми, граматичні ознаки, належність дієслова до певної дієвідміни, використовувати правильно форми дієслів у мовленні. Зможуть аргументуватии написання орфограм, знаходити та виправляти допущені помилки на вивчені орфорграфічні правила, а також помилки у формі залежного слова. здобудуть навички ХХІ сторіччя, а саме: Творчість і інноваційність Критичне мислення і вміння вирішувати проблеми Комунікативні навички та навички співробітництва Інформаційна грамотність Медіа грамотність IКT – грамотність (Грамотність у галузі інформаційно-комунікаціних технологій)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектною методикою вчитель ознайомлює батьків та учнів за допомогою раніше створеного буклету, де чітко пояснюються прийоми та стратегії виконання роботи. Після ознайомлення вчитель демонструє презентацію під час перегляду знайомить учнів з темою та ключовим питанням презентації. Спочатку учні заповнюють таблицю(Знали Хотіли дізнатися та Дізналися) в своїх зошитах,по закінченні кожен учень виконує вхідне тестування, що має на меті перевірити рівень знань,вмінь та навичок з теми "Лондон: основні відомості", як час навчання в попередніх класах. Після чого, вчитель озвучує тематичні питання в результаті, вчитель пропонує групи. Кожна з груп отримує своє завдання та починає обговорення чоловік) та пошук необхідної інформації для заповнення шаблону -презентації. Учні шукають на сайті Вікіпедія. А на 2 уроці кожна група захищає свій проект. А інша група уважно їх слухають будуть задавати їм питання по темі своєї презентації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Курапова Світлана

Фах, навчальний предмет

Вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Лобойківська середня загальноосвітня школа

Місто\село, район, область

с. Лобойківка , Петриківський район ,Дніпропетровська область

Контактні дані

2-43-97

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.12 - 11.01.2013

Місце проведення тренінгу

Петриківська середня загальноосвітня школа

Тренери

Гулько Віктор Іванович