Портфоліо Кузик О.Т. з теми "Бурсівська риболовля"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:08, 14 серпня 2012, створена Sasha1984 (обговореннявнесок) (Скасування редагування № 188769 користувача Sasha1984 (обговорення))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Бурсівська риболовля

Основний та другорядні навчальні предмети

Біологія

Навчальна тема

Бурсівська риболовля

Вік учнів, клас

10 клас 15-16 років

Стислий опис

Учні будуть досліджувати жителів підводного світу, а саме риб. Свої дослідження вони будуть проводити у трьох напрямках: риби світового океану, риби водойм і річок України, риби водойм рідного краю. В процесі дослідження учні повинні виявити цікаві, раніше невідомі факти з життя мешканців підводного світу. Вони будуть розробляти презентацію, публікацію та веб сторінку в яких висвітлять відкриті знання. Одним з напрямків дослідження буде експеримент, в процесі якого учні будуть кожен день впродовж місяця ходити на рибалку. На основі виловленої риби вони зроблять висновок про мешканців підводного світу водойм свого регіону.

Повний План вивчення теми

"план проекту" "план реалізації проекту"

Навчальні цілі

Перед учнями ставиться завдання довслідити вплив фізичних явищ на риболовлю. Для цього Групується з групи учнів: Перша група одержує завдання провести дослідження яка саме риба водиться та ловиться в річці Прут. Результатом пдослідженння буде учнівська презентація Друга група отримує завдання підібрати матеріал про зимову рибну ловлю.Весь матеріал розташуємо на бюлетні «Поплавок» Третя група отримує завдання зібрати матеріал по рибним ресурсам Буковини, створити анкету рибака, організувати фото галерею досягнеь рибалки та цікаві рецепти рибних страв Після закінчення роботи всіх груп викладач організовує учасників на проведення дегустації-презентації буковинськоїх юшки Викладач готує грамоти та святкові подяки учасникам груп


Опис оцінювання

1. До початку проекту проводиться а) діагностика навчальних потреб учнів б) рівня їх фактичних знань учнів з теми

2. Під час проведення проекту проводиться: a) анкетування для групування учнів та розподілення ролей, б) відслідковування ходу виконання роботи, в) контроль за дотриманням вимог до блогу

3. По завершенню проекту проводиться: а) Визначення самоспрямованості навчання б) Взаємооцінювання командною роботою Форма оцінювання командної роботи В результаті створили оцінювання по "Оцінювання презентації""Оцінювання веб сайта""Оцінювання публікації"


Діяльність учнів

Перед проведенням проекту вчитель повинен поспілкуватисяі з батьками учнів та взяти в них дозвіл на публікацію робіт їхніх дітей в інтернеті, а також дозвіл на використання інтернет матеріалів На початку учні отримують завдання від учителя у формі учительського буклету та учительської презентації, обговорюють хід проекту. Проходять анкетування за допомогою Опитувальника Для його виконання вони об’єднуються в 2 групи. Кожна група обговорює своє завдання , планує його та складає сценарій своєї роботи. Створюють схему діяльності та розподіляють між собою обов’язки. Далі вони досліджують матеріали в бібліотеках, друковані та електронні публікації. Проводять опитування, результати вчаться представляти та оформляти в Excel.

Вікі стаття учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кузик олександр Танасійович

Фах, навчальний предмет

вчитель інформатики

Навчальний заклад

Міліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Дмитра Загула

Місто\село, район, область

c. Мілієво Вижницький район Чернівецька область

Контактні дані

e-mail: sasha281984@gmail.com

тел. 0373043755

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11-15 червня 2012 року

Місце провведення тренінгу

ІППО Чернівецької області

Тренери

Кошурба Григорій Григорійович, Скрипська Ганна Володимирівна, Кадук Алла Миколаївна