Відмінності між версіями «Портфоліо Красовської Віри з теми "Керування процесами у операційній системі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
Рядок 37: Рядок 37:
 
[[Файл:Публикация1л 28062013.jpg | 500 px]] [[Файл:Публикация1з 28062013.jpg | 500 px]]
 
[[Файл:Публикация1л 28062013.jpg | 500 px]] [[Файл:Публикация1з 28062013.jpg | 500 px]]
  
В процесі перегляду презентації учні заповнюють таблицю З-Х-Д та відповідають на питання опитувальника. Це дає змогу оцінити навчальні потреби учнів.  
+
В процесі перегляду презентації учні заповнюють таблицю [https://docs.google.com/document/d/1ruetNARkcQvFnyAW7w0BOObwVp_-_Fzdfz-hxT7TULA/edit ЗХД] та та відповідають на питання [https://docs.google.com/forms/d/1rpvwHjI4fMHjPmkwLOg_Ahut_uJsYAo1aNoMHyfBA1U/viewform опитувальника]. Це дає змогу оцінити навчальні потреби учнів.  
На першому етапі роботи учні, використовуючи список ресурсів наданих вчителем (що були попередньо оцінені) та ресурси, знайдені самостійно і оцінені за допомогою відповідної форми оцінювання веб-ресурсів проведуть відбір інформації використовуючи Контрольний список питань до проекту, що буде потрібна їм в роботі. У разі необхідності, вони звернуться до власників чи розробників відповідних сайтів, для отримання дозволів на використання знайдених матеріалів.
+
На першому етапі роботи учні, використовуючи список ресурсів наданих вчителем (що були попередньо оцінені) та ресурси, знайдені самостійно і оцінені за допомогою відповідної форми оцінювання веб-ресурсів проведуть відбір інформації використовуючи [https://docs.google.com/document/d/1LzwLpe2jMEvrE8AEle4Yfn8OuqhFD5mF5jwSZwf8hFs/edit Контрольний список питань до проекту], що буде потрібна їм в роботі. У разі необхідності, вони звернуться до власників чи розробників відповідних сайтів, для отримання дозволів на використання знайдених матеріалів.
Учні доводитимуть ефективність та доцільність переходу на використання  ОС Лінукс,при цьому звернуть увагу на такі моменти, як вартість, зручність, простота налаштувань, антивірусний захист, наявність прикладного програмного забезпечення. Проаналізувавши способи керування процесами в ОС Лінукс, вони схематизують операції технологічного процесу. Та створять довідник користувача для роботи в Лінукс за шаблоном, запропонованим вчителем. В процесі роботи над проектом учні вестимуть блог-щоденник у довільній формі. Для роботи з блогом вони використовуватимуть інструкції, запропоновані вчителем.
+
Учні доводитимуть ефективність та доцільність переходу на використання  ОС Лінукс, при цьому звернуть увагу на такі моменти, як вартість, зручність, простота налаштувань, антивірусний захист, наявність прикладного програмного забезпечення. Проаналізувавши способи керування процесами в ОС Лінукс, вони схематизують операції технологічного процесу та створять довідник користувача для роботи в Лінукс за [https://docs.google.com/document/d/1Dkk9TW-o92zodRy7N6s48fN7IX4ZBueIG_PDJW8iS4Q/edit шаблоном], запропонованим вчителем. В процесі роботи над проектом учні вестимуть блог-щоденник у довільній формі. Для роботи з блогом вони використовуватимуть [https://docs.google.com/document/d/1QaNpenuF5rS1EqwiAxevsCJonN-yQT42W8EEHg0eF7E/edit інструкції], запропоновані вчителем.
Завершиться робота презентацією результатів, на яку буде запрошено учнів інших груп, сторонніх експертів в якості яких виступатимуть працівники державних служб, що переводяться на користування ОС Лінукс
+
Завершиться робота презентацією результатів, на яку буде запрошено учнів інших груп, сторонніх експертів в якості яких виступатимуть працівники державних служб, що переводяться на користування ОС Лінукс.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 82: Рядок 82:
  
  
[[Категорія: Шаблони]]
 
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Версія за 19:08, 28 червня 2013


Назва навчальної теми

Керування процесами у операційній системі

Назва проекту

Якісно і безкоштовно

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний:Основи роботи на ПК

Дотичні: Основи роботи в Інтернет; Машинопис; Виробниче навчання

Вік учнів, клас

Учні І курсу ПТНЗ за професією "Оператор комп'ютерного набору"

Стислий опис проекту

Проект для учнів ПТНЗ, що проходять навчання за професією «оператор комп’ютерного набору ІІ кат» з предмету «Основи роботи на ПК» по темі «Керування процесами у операційній системі» в процесі якого учні повинні розробити інструкцію по керуванню процесами в операційній системі Лінукс.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється весь час роботи над проектом. Для вимірювання й оцінювання рівня попередніх знань та сформованості навичок учнів на початку роботи над проектом використовуватиметься таблиця ЗХД та форма опитування. З таблицею та формою учні працюватимуть в процесі перегляду презентації. В процесі роботи над проектом Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту. Також учні ведуть щоденник роботи над проектом, який регулярно переглядається педагогом і в якому педагог надає свої поради по роботі. Також учні використовують Контрольний список самоспрямування у навчанні для самоконтролю організації власної діяльності, причому звертаються вони до цього списку декілька разів в ході виконання проекту (на початку роботи, після проходження половини проекту і наприкінці для оцінювання того, як здійснювалося самоспрямування). Підсумок роботи учні можуть подати у вигляді блогу для оцінювання якого буде використано форму оцінювання блогу також вони створять друкований довідник оцінювання якого буде виконуватися учнями та запрошеними експертами за критеріями.

Діяльність учнів та вчителя

Робота над проектом починається з перегляду презентації дітьми та ознайомлення з публікацією про метод проектів батьків.

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

В процесі перегляду презентації учні заповнюють таблицю ЗХД та та відповідають на питання опитувальника. Це дає змогу оцінити навчальні потреби учнів. На першому етапі роботи учні, використовуючи список ресурсів наданих вчителем (що були попередньо оцінені) та ресурси, знайдені самостійно і оцінені за допомогою відповідної форми оцінювання веб-ресурсів проведуть відбір інформації використовуючи Контрольний список питань до проекту, що буде потрібна їм в роботі. У разі необхідності, вони звернуться до власників чи розробників відповідних сайтів, для отримання дозволів на використання знайдених матеріалів. Учні доводитимуть ефективність та доцільність переходу на використання ОС Лінукс, при цьому звернуть увагу на такі моменти, як вартість, зручність, простота налаштувань, антивірусний захист, наявність прикладного програмного забезпечення. Проаналізувавши способи керування процесами в ОС Лінукс, вони схематизують операції технологічного процесу та створять довідник користувача для роботи в Лінукс за шаблоном, запропонованим вчителем. В процесі роботи над проектом учні вестимуть блог-щоденник у довільній формі. Для роботи з блогом вони використовуватимуть інструкції, запропоновані вчителем. Завершиться робота презентацією результатів, на яку буде запрошено учнів інших груп, сторонніх експертів в якості яких виступатимуть працівники державних служб, що переводяться на користування ОС Лінукс.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Красовська Віра Леонідівна

Фах, навчальний предмет

майстер виробничого навчання операторів комп'ютерного набору, викладач спецдисциплін


Навчальний заклад

Новоодеський професійний аграрний ліцей

Місто\село, район, область

м.Нова Одеса, Миколаївська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel "Навчання для майбутнього". м. Вінниця, 24 - 29 червня 2013 року, І група

Дати проведення тренінгу

24 - 29 червня 2013 року

Місце проведення тренінгу

м.Вінниця, Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище


Тренери

Шевчук Лариса Петрівна

Анна Скрипка