Відмінності між версіями «Портфоліо Короленко Людмила Стасіївнаї»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(10-11 років,5 клас)
(10-11 років,5 клас)
 
Рядок 7: Рядок 7:
  
  
=Стислий опис:= Кожного дня ми використовуємо дроби в нашому житті. Які вони, ці наші помічники?В даному  проекті  учні  дізнаються  про походження  дробів,  досліджуватимуть історію виникнення дробів. Вони дізнаються які бувають дроби.  Учасники проекту  проаналізують,  які були  дроби раніше  і  якою системою  числення користуємося  ми,  дослідять коло використання дробів в діяльності сучасної людини.  А  також  проаналізують  використання  дробів  в  житті, знайдуть цікаві задачі з різними дробами.Даний  проект  можна  використати  на уроках  та позакласній    роботі.
+
<h1>Стислий опис:</h1>Кожного дня ми використовуємо дроби в нашому житті. Які вони, ці наші помічники?В даному  проекті  учні  дізнаються  про походження  дробів,  досліджуватимуть історію виникнення дробів. Вони дізнаються які бувають дроби.  Учасники проекту  проаналізують,  які були  дроби раніше  і  якою системою  числення користуємося  ми,  дослідять коло використання дробів в діяльності сучасної людини.  А  також  проаналізують  використання  дробів  в  житті, знайдуть цікаві задачі з різними дробами.Даний  проект  можна  використати  на уроках  та позакласній    роботі.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Поточна версія на 14:19, 13 грудня 2013

Із цілих чисел в дроби

Математика,література і історія

10-11 років,5 клас

Стислий опис:

Кожного дня ми використовуємо дроби в нашому житті. Які вони, ці наші помічники?В даному проекті учні дізнаються про походження дробів, досліджуватимуть історію виникнення дробів. Вони дізнаються які бувають дроби. Учасники проекту проаналізують, які були дроби раніше і якою системою числення користуємося ми, дослідять коло використання дробів в діяльності сучасної людини. А також проаналізують використання дробів в житті, знайдуть цікаві задачі з різними дробами.Даний проект можна використати на уроках та позакласній роботі.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Провести обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами; продумати, як забезпечити учнів інформацією та за допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Учні виконують контрольний список для створення блогу для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мисленнявищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують форму оцінювання блогу та форму для зворотного зв’язку для здійснення учнями самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання блогу проектів.

Діяльність учнів та вчителя

На початку роботи ознайомлюю учнів із методом проектів у вигляді буклету. За допомогою [вступної презентації я показую учням для чого необхідно вивчати реальні фізичні об*єкти, процеси чи явища. Вчитель оголошує тему, а також ключове, тематичні та змістові питання, формулює життєву ситуацію згідно малюнка на слайді а також пропонує учням дати відповіді на запитання за методом ЗХД та організаційними діаграмами на листах паперу. У процесі перегляду презентації учні записують ключове, тематичні та змістові питання, замальовують малюнок. Після команди вчителя виконують завдання за ЗХД та організаційними діаграмами на листах паперу. Щодо обговорення питань, вони можуть або запитання вчителю, або давати відповіді на навідні вчительські запитання. Учні працюють малими групами 3-5 осіб, залежно від кількості у класі (групі) поділ на групи доцільно проводити так, щоб у групі були учні з різним рівнем знань, умінь та навичок. Для забезпечення виконання учнями проекту необхідний постійний доступ до мережі у процесі якого вчитель ставить перед учнями завдання для пошуку інформації (можливо і ресурсів) необхідної для досягнення цілей проекту. Учні шукають інформацію, на запропонованих вчителем сайтах, або на сайтах які знайдуть самостійно. Правда сайти які знаходять, ще й оцінюють за допомогою оцінювальників. У процесі роботи учні повинні дотримуватись законів про авторські права. Завдання які даються учням повинні диференціюватися у залежності від можливостей учнів. Для сильних учнів даю завдання підвищеної складності де необхідно аналізувати, синтезувати, робити висновки, ну й звичайно такі учні назначаються керівниками команд. Для учнів які мають проблеми у навчанні доречно буде здійснити наступні кроки: перше це залучати їх для роботи у групи з сильнішими учнями; друге, давати учням посильні для виконання завдання Формуюче оцінювання буде здійснюватися на початку роботи з проектом (перше заняття), а також впродовж виконання проекту, а також при закінченні роботи (останнє заняття). Впродовж всіх занять діти за допомогою вчителя формуватимуть навички 21 століття, а також навички самоспрямування у навчанні. Звичайно всі завдання, що надаються учням повинні бути диференційованими. Особливу увагу вчитель повинен приділяти учням в процесі роботи над проектом для досягнення цілей, а саме отримання учнями відповідей на ключове, тематичні й змістове питання. Працюючи в групах учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності – блог

Відомості про автора

Людмила Короленко

Вчитель,математика

КЗСШІ №5

м.Кривий Ріг,Інгулецький район,Дніпропетровська область

korolenko65@gmail.com

Відомості про тренінг

02-17 грудня 2013

м.Кривий Ріг КЗСШІ№5

Тренери

Кравоцюк Лариса