Портфоліо Ковтонюк Юлії з теми "Славетні українці"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 21:45, 14 травня 2018, створена Julia Kovtonjuk (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Славетні українці.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет "Я і Україна", а другорядний "Літературне читання"

Вік учнів, клас

3 клас 8-9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Досліджуючи дану тему, учні дізнаються про відомих українців своєї країни та про їх досягнення. Даний проект проводиться у 3 класі за темою "Я українець". Основні види та продукти діяльності учнів : - пошукова діяльність родин учнів з добору матеріалу на задану тему(робота з джерелами додаткової інформації); - самостійна дослідницька та аналітична робота дітей з учителем; - обробка , аналіз, узагальнення зібраного матеріалу в кожній групі; - творча діяльність учнів з оформлення проектів.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Існують різні методи оцінювання учнівських робіт. Для того, щоб оцінити учня та його проектну діяльність потрібно скласти систему оцінювання. Спочатку варто за допомогою найпростіших традиційних методів з’ясувати рівень сформованості знань, вмінь та навичок учнів, набутих раніше. Потім за допомогою спостереження, нотатків, опитувальників чи тестів оцінити дітей у процесі виконання проекту. Відповідно, після завершення виконання проекту, треба його справедливо оцінити. Тут вчитель може впершу чергу використати метод самооцінки учнів, де вони самі розкажуть про свої успіхи чи невдачі. Далі доцільно буде колективно оцінити роботу, порадитися з учнями, батьками, дискусувати та співставити кілька робіт. Ну і звичайно, остаточна оцінка за вчителем. Тут вчителю слід врахувати всі плюси та мінуси, згадати які в кого були труднощі та проблеми. Також, слід враховувати, що проектна діяльність є творчою роботою і вчитель її бачить по-своєму, а учні по-своєму. На мою думку, оціненими мають бути абсолютно всі учні, які хоч найменшу участь брали у виконанні проекту. І не важливо, результатом його є роздрукований проект, проект у вигляді презентації чи відеопроект.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ковтонюк Юлія

Фах, навчальний предмет

Початкова освіта та англійська мова

Навчальний заклад

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Місто\село, район, область

м. Ніжин, Чернігівська обл.

Контактні дані

julia.kovtonjuk на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

жовтень 2017- травень 2018

Місце проведення тренінгу

Чернігівська область, місто Ніжин, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Тренери

Головіна Наталія Олександрівна