Відмінності між версіями «Портфоліо Клюєвої Тетяни з теми "Сто тисяч"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 16: Рядок 16:
 
[https://docs.google.com/file/d/0B2GtdpVce-lhVVg5ZEw5NzBudzQ/edit План вивчення теми]
 
[https://docs.google.com/file/d/0B2GtdpVce-lhVVg5ZEw5NzBudzQ/edit План вивчення теми]
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
=Оцінювання=
 +
До початку проекту провести з учнями анкетування учнів щодо визначення їх вмінь працювати творчо, у групах, умінь користуватись комп'ютером, Інтернетом. Запропонувати розпочати заповнення таблиці «З-Х-Д» , Думаємо-Об’єднуємось-Ділимося. Впродовж роботи над проектом запропонувати учням  План проекту, самооцінювання і рефлексія. Неформальні спостереження і занотовування цікавих випадків. Вчитель надає учням Контрольний список самоспрямування у навчанні.
 +
Ознайомити учнів з критеріями оцінювання блогу Форма оцінювання блогу, презентації Форма оцінювання мультимедійної презентації та плакату. Провести рефлексію роботи над проектом . Для перевірки засвоєння знань учні використовують Контрольний список з літератури. Наприкінці роботи над проектом надати учням листи для самооцінки, критерії оцінки якостей учнів під час захисту блогу, форму для взаємооцінювання блогу учнями іншої груп . Провести анкетування. Запропонувати учням написати відгук на роботу однокласника. Рефлексія – завершення таблиці «З-Х-Д». Проведення тестування для оцінювання знань з теми..
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 17:36, 29 листопада 2013


Назва навчальної теми

Сто тисяч

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, світова література, філософія

Вік учнів, клас

8 клас, 13-14 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект з української літератури для учнів 8 класу, присвячений творчості Івана Карпенка-Карого. Програмова тема: Національна драма. Іван Карпенко-Карий «Сто тисяч». Під час виконання проекту учні повинні шляхом використання інтерактивних технологій ознайомитися з життєвим та творчим шляхом письменника. Досліджують проблему бездуховності людини, обговорюють сенс людського життя та визначають важливість грошей для особистого щастя людини. Кінцевий результат роботи – створення блогу присвяченого питанню «Що потрібно для щастя?»

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання

До початку проекту провести з учнями анкетування учнів щодо визначення їх вмінь працювати творчо, у групах, умінь користуватись комп'ютером, Інтернетом. Запропонувати розпочати заповнення таблиці «З-Х-Д» , Думаємо-Об’єднуємось-Ділимося. Впродовж роботи над проектом запропонувати учням План проекту, самооцінювання і рефлексія. Неформальні спостереження і занотовування цікавих випадків. Вчитель надає учням Контрольний список самоспрямування у навчанні. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання блогу Форма оцінювання блогу, презентації Форма оцінювання мультимедійної презентації та плакату. Провести рефлексію роботи над проектом . Для перевірки засвоєння знань учні використовують Контрольний список з літератури. Наприкінці роботи над проектом надати учням листи для самооцінки, критерії оцінки якостей учнів під час захисту блогу, форму для взаємооцінювання блогу учнями іншої груп . Провести анкетування. Запропонувати учням написати відгук на роботу однокласника. Рефлексія – завершення таблиці «З-Х-Д». Проведення тестування для оцінювання знань з теми..

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери