Відмінності між версіями «Портфоліо Кириченко Ірини Василівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 28: Рядок 28:
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
Під час роботи над проектом учні зможуть з’ясувати: як застосовуються знання з теми « Похідна» в їх подальшій діяльності, а саме в обраній професії. Учні повинні обрати певну групу за інтересами:»фізики», «хіміки», «біологи та медики», «філологи», познайомитися з питаннями за допомогою презентації вчителя та обрати стратегію дослідження. Намітити план покроково.  Кожен учень повинен володіти правилами диференціювання та таблицею похідних, знати основні межі застосування похідної.Всі знання та вміння діагностуються протягом всієї роботи над проектом за допомогою [прhttps://docs.google.com/presentation/d/1QzMGKAtTWVlkYxOVy6xa9oKw1saYLoD3Dsg0axDgu2A/edit#slide=id.p3о фасілітації ] та корегуються [https://docs.google.com/presentation/d/1o0qY7gduZkjmIW7ABsZWq05j-ZNYdao33muKQtwBoB8/edit#slide=id.p4 за шаблонами] для учнів з особливими потребами увесь час. Але застосування безмежні,  це свідчать запитання презентації вчителя. У учнів з’являється можливість заглибитись у майбутню професію, відкрити для себе процеси, які можна описати за допомогою математичної моделі, що сприяє практичному застосуванню математики, а саме, обраної теми. Постійна консультація та підтримка вчителя допомагає коректувати напрямок думок учнів, виправляти помилки та адекватно оцінювати етапи роботи групи та окремого учня. Залучення учнів до розв’язування прикладних задач дозволяє вивчити хімічні, фізичні, біологічні процеси, та математичні процеси з погляду філолога. Корисні посилання в Інтернеті подано [https://docs.google.com/presentation/d/1dMO5UsrdbDL0ix9zu2JH4v16dPB9z4_S62772Mh3oDE/edit#slide=id.p3 вчителем в презентації], можливі інші посилання. Проект розрахований на професійні інтереси учнів та міжпредметний зв'язок, допомагає використовувати набуті знання та вміння у нестандартних ситуаціях.Кінцевим продуктом звіту учнів є [https://docs.google.com/presentation/d/1t_CYL3Il3uXJFItlnnGE5gLstJjsiNAGhZponBs_eo4/edit#slide=id.p3 презентація.]
+
Під час роботи над проектом учні зможуть з’ясувати: як застосовуються знання з теми « Похідна» в їх подальшій діяльності, а саме в обраній професії. Учні повинні обрати певну групу за інтересами:»фізики», «хіміки», «біологи та медики», «філологи», познайомитися з питаннями за допомогою презентації вчителя та обрати стратегію дослідження. Намітити план покроково.  Кожен учень повинен володіти правилами диференціювання та таблицею похідних, знати основні межі застосування похідної.Всі знання та вміння діагностуються протягом всієї роботи над проектом за допомогою [https://docs.google.com/presentation/d/1QzMGKAtTWVlkYxOVy6xa9oKw1saYLoD3Dsg0axDgu2A/edit#slide=id.p3 фасілітації ] та корегуються [https://docs.google.com/presentation/d/1o0qY7gduZkjmIW7ABsZWq05j-ZNYdao33muKQtwBoB8/edit#slide=id.p4 за шаблонами] для учнів з особливими потребами увесь час. Але застосування безмежні,  це свідчать запитання презентації вчителя. У учнів з’являється можливість заглибитись у майбутню професію, відкрити для себе процеси, які можна описати за допомогою математичної моделі, що сприяє практичному застосуванню математики, а саме, обраної теми. Постійна консультація та підтримка вчителя допомагає коректувати напрямок думок учнів, виправляти помилки та адекватно оцінювати етапи роботи групи та окремого учня. Залучення учнів до розв’язування прикладних задач дозволяє вивчити хімічні, фізичні, біологічні процеси, та математичні процеси з погляду філолога. Корисні посилання в Інтернеті подано [https://docs.google.com/presentation/d/1dMO5UsrdbDL0ix9zu2JH4v16dPB9z4_S62772Mh3oDE/edit#slide=id.p3 вчителем в презентації], можливі інші посилання. Проект розрахований на професійні інтереси учнів та міжпредметний зв'язок, допомагає використовувати набуті знання та вміння у нестандартних ситуаціях.Кінцевим продуктом звіту учнів є [https://docs.google.com/presentation/d/1t_CYL3Il3uXJFItlnnGE5gLstJjsiNAGhZponBs_eo4/edit#slide=id.p3 презентація.]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 18:43, 21 вересня 2017


Назва навчальної теми

Застосування похідної в різних професіях

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика, фізика, біологія, хімія, українська мова

Вік учнів, клас

15-16 років, 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей навчальний проект розраховано на учнів 10 класу академічного рівня з алгебри по темі «Похідна та її застосування". Оскільки кожен з них має за мету здобути різні професії, стати спеціалістами своєї справи, їм запропоновано знайти сфери застосування похідної саме за обраним профілем. Дослідити степінь важливості та глибину застосування поставлених задач.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, розроблених в електронній тестовій оболонці з теми «Похідна. ЇЇ застосування», профорієнтаційного анкетування та таблиці З-Х-Д. Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картки успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Для успішного та вчасного оцінювання створено графік оцінювання. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію вони отримують до того, як робота буде завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Під час роботи над проектом учні зможуть з’ясувати: як застосовуються знання з теми « Похідна» в їх подальшій діяльності, а саме в обраній професії. Учні повинні обрати певну групу за інтересами:»фізики», «хіміки», «біологи та медики», «філологи», познайомитися з питаннями за допомогою презентації вчителя та обрати стратегію дослідження. Намітити план покроково. Кожен учень повинен володіти правилами диференціювання та таблицею похідних, знати основні межі застосування похідної.Всі знання та вміння діагностуються протягом всієї роботи над проектом за допомогою фасілітації та корегуються за шаблонами для учнів з особливими потребами увесь час. Але застосування безмежні, це свідчать запитання презентації вчителя. У учнів з’являється можливість заглибитись у майбутню професію, відкрити для себе процеси, які можна описати за допомогою математичної моделі, що сприяє практичному застосуванню математики, а саме, обраної теми. Постійна консультація та підтримка вчителя допомагає коректувати напрямок думок учнів, виправляти помилки та адекватно оцінювати етапи роботи групи та окремого учня. Залучення учнів до розв’язування прикладних задач дозволяє вивчити хімічні, фізичні, біологічні процеси, та математичні процеси з погляду філолога. Корисні посилання в Інтернеті подано вчителем в презентації, можливі інші посилання. Проект розрахований на професійні інтереси учнів та міжпредметний зв'язок, допомагає використовувати набуті знання та вміння у нестандартних ситуаціях.Кінцевим продуктом звіту учнів є презентація.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ірина Кириченко

Фах, навчальний предмет

вчитель математики


Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

mmo.matem@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград, Павлоградський міський ліцей, 11 - 23 вересня 2017 року

Дати проведення тренінгу

11-23 вересня 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна