Відмінності між версіями «Портфоліо Квасова Руслана з теми '''"Подорож у веселку"'''»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Ім'я, прізвище)
Рядок 43: Рядок 43:
  
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
'''Руслан Квасов '''
+
'''Руслан Квасов '''
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==

Версія за 08:28, 28 березня 2014

Назва навчальної теми

Подорож у веселку

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет – інформатика, дотичний - малювання

Вік учнів, клас

5 клас, 10-11 років

Стислий опис проекту

Проект формує уявлення про такі поняття: комп’ютерна графіка, графічний редактор, растрова й векторна графіка. В результаті вивчення теми учні зможуть: розрізняти види комп’ютерної графіки; вивчать інструменти графічного редактора; навчаться створювати та опрацьовувати зображення. Розрахований на учнів 5 класу, які в процесі ігрової діяльності знайомляться з основними поняттями теми, створюють власні зображення та ведуть блог.

План вивчення теми (вставити посилання на файли)

План проекту

План впровакдження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Навчальні цілі

Учні будуть вдосконалювати навички роботи з графічним редактором. В учнів будуть формуватись навички створення, відкривання, змінювання й зберігання зображень. Учні навчаться використовувати інструменти графічного редактора для створення та редагування ображень. Формування базового розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком проекту вчитель пропонує батькам та учням в якому пропонує доцільність вивчення саме цієї теми за методом проекту, пропонує буклет. Вчитель координує та надає поради по створенню проекту. Вчитель здійснює вхідне діагностування. Заповнюють таблицю ЗХД. Пояснення змісту і завдань нової теми у вигляді презентації. Вчитель пропонує батькам дати згоду на створення електронної скриньки та розміщенням їхніх робіт у мережі Інтернет. В процесі проекту діти роблять висновки про те, де можна використовувати комп’ютерну графіку. На основі проведених досліджень учні створюють власні блоги. також учні проходять вступне опитування створене за допомогою форми, щоб перевірити свою готовність до роботи і бачуть результат і вигляді графіка, при цьому різні форми опитування можуть створювати і самі учні для свого проекту. Також діти ознайомлюються з інструкціями, які їм пригодяться при роботі з комп’ютером. • Учні дослідують яким чином формат файлів впливає на якість зображення; • Як змінити формат зображення ; Вчитель пропонує учням форми оцінювання творчості, креативності, мислення. Учні зустрічаються з психологом для визначення своїх схильностей. • Використання інструментів для редагування та створення зображень. • ( Опитувальники/ форми, чати, миттєві повідомлення, електронна пошта) Під час роботи учні отримують від вчителя і різні форми за якими він їх буде оцінювати, а також демонструє презентацію фасилікатор. Після закінчення проекту відбувається нагородження учасників проекту, відсилаються листи-подяки спонсорам, також демонструються результати журналу успішності.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Руслан Квасов

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24 - 28 березня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Рівненський обласний інститут післядипломної освіти вчителів

Тренери

Надія Манько, Тетяна Орлова