Відмінності між версіями «Портфоліо Качор Любов Омелянівни до теми " Купувати чи готувати?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Повний План вивчення теми)
Рядок 44: Рядок 44:
 
[https://docs.google.com/file/d/0Bw0_nzeeymzJTFlyS2dsdW5URGk3ZndURGxyemJPQQ/edit План вивчення теми]
 
[https://docs.google.com/file/d/0Bw0_nzeeymzJTFlyS2dsdW5URGk3ZndURGxyemJPQQ/edit План вивчення теми]
  
[План впровадження теми]
+
[https://docs.google.com/file/d/0Bw0_nzeeymzJeG1aZU1fVGVRYlNia05ueG5DWVdyUQ/edit План впровадження теми]
  
 
= Навчальні цілі =
 
= Навчальні цілі =

Версія за 19:02, 8 квітня 2012

Проект "Купувати чи готувати?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет: хімія

Другорядні (дотичні) навчальні предмети: біологія, основи здоров'я, інформатика, українська мова та література.

Навчальна тема

Оксигеновмісні органічні сполуки.

Вуглеводи.

Крохмаль. Будова крохмалю. Хімічні властивості: гідроліз, реакція з йодом.

Вік учнів, клас

14 - 16 років, 9 - 11 класи

Стислий опис

Цей проект з хімії, з курсу «Органічна хімія» з теми «Вуглеводи», що вивчається в 9 клас. В основному учні досліджують вміст у варених ковбасних виробах харчової добавки – крохмалю. Діти шукають відповіді на запитання: Купувати чи краще приготувати? Що може зашкодити нашому життю? Як змінилося б життя, якби не знали поняття про вуглеводів та можливість їх використання? Що таке добавки?

У ході вирішення поставлених питань учні поділяються на три малі групи : «науковці», «дослідники», «соціологи», для того щоб:

- вияснити що таке харчові добавки,

- які речовини відносіть до харчових добавок,

- чи корисне введення вуглеводу-крохмалю до складу варених ковбасних виробів;

- проводити дослідження, виконуючи якісні реакції на виявлення крохмалю.

Учні проводять опитування (що думають люди стосовно введення у продукти харчування, і в ковбасні вироби, зокрема, вуглеводу - крохмалю). Групи учнів презентують свою роботу в одній із вибраних ними форм публікації, вікі-сайту, блогу.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження теми

Навчальні цілі

Формувати знання учнів про органічні сполуки класу вуглеводів, вміння швидко та ефективно шукати інформацію. Розвивати комунікативні навички роботи в групах, розуміння ролі ефективного спілкування. Вдосконалювати належне використання комп’ютерних технологій, як інструменту для спілкування, досліджень, пов’язаних з доступом та використанням інформації. При проведенні досліджень в учнів формуються: - навички проведення експерименту (дослідження); - навички робити правильні висновки. Учні ознайомлюються з методами дослідження. В учнів формуються навички пошуку інформації в Інтернеті,зберігати веб-сторінки, перевіряти їх на достовірність за допомогою форми оцінювання веб-сайтів, формуються навички спілкування, комунікаційні навички за допомогою електронної пошти. Вчитель знайомить учнів з авторським правом та вчить їх як правильно вказувати джерела інформації. Вдосконалювати: - вміле, відповідальне мислення, що дозволяє людині формулювати надійні вірогідні судження для аналізу та вирішення проблем, - вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем; - використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень - володіння базовим розумінням етичних/правових питань Учні набувають розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування (за допомогою Інтернет ресурсів);розуміння взаємозв’язків між системами. В учнів формується відповідальність за результати спільної роботи. Учні навчаються і формують навички роботи у Вікі – середовищі. Засвоюють вводити текст, розміщуваний в Інтернеті, можливість вставлення гіперпосилань або зображень; можливі другорядні сторінки та категоризація даних, які можна переглядати у попередніх редакціях даних і повідомлень; удосконалюють розміщення поточних даних або результатів досліджень для користувачів мережі; можливість спілкування із аудиторією з усього світу; спільне з іншими особами або експертами написання текстів; вчаться робити внесок у реальне «доросле» дослідження або вирішення проблеми; описують осмислення та розповідь про навчання або процес дослідження. Коли учні працюють в малих групах над проектами, в них формуються навички співробітництва, вміння планувати свою діяльність, ефективно спілкуватися, робити обґрунтований вибір. Учні вчаться порівнювати свою діяльність з критеріями, для того щоб вони вміли об’єктивно оцінювати та користуватися формами оцінювання.

Опис оцінювання

Форма оцінювання вікі - сайту

З-Х-Д-схема

Організаційна схема

Діяльність учнів

Вікі - сайт учнів до проекту "Купувати чи готувати"?

Сценарій вікі-сайту

Інструкція до створення учнівської публікації

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Любов Качор

Фах, навчальний предмет

За фахом: хімік, викладач,

навчальний предмет: хімія

Навчальний заклад

Львівська середня спеціалізована загальноосвітня школа №5 ім. Іванни та Іллі Кокорудзів з проглибленим вивченням англійської мови

Місто\село, район, область

м. Львів

Франківський район

Львівська область

Контактні дані

E-mail: ka4or.fam на gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel"Навчання для майбутнього". м. Львів, 26 березня - 31 березня 2012

Дати проведення тренінгу

26 березня - 31 березня 2012

Місце провведення тренінгу

м. Львів, ССЗШ № 3, ЛОІППО

Тренери

Дементієвська Ніна Петрівна

Манько Надія Миколаївна