Портфоліо Капишевої Наталії . Узагальнюючий урок "Київська Русь"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Річний узагальнюючий урок-гра "Історичні подорожі"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика, МУЗИКА, ГЕОГРАФІЯ, МАЛЮВАННЯ,ЛІТЕРАТУРА.

Навчальна тема

Узагальнюючий урок "Київська Русь"


Вік учнів, клас

12 років( 6 кл.)



Стислий опис проекту

Відпрацювавши в школі багато років, переконана що серед багатьох методичних засобів, які використовуються учителем для активізації навчального процесу, зовсім не останнє місце посідає ГРА. Останні три роки працюю над проблемою» «Ігрові моменти на уроках історії як мотивація учнів до вивчення предмету. Використання інноваційних технологій на уроках історії» Чому саме ігрові технології? Тому, що школа- це дитинство, а дитинство- це гра…А гратися люблять усі, навіть ті, хто не любить вчитися. Ігрові технології дозволяють мені здійснювати диференційований підхід до учнів у процесі навчання, визначати індивідуальні та колективні здібності, підвищувати інтерес дітей до навчання, залучати їх до вирішення організаційних задач . Використовуючи на уроках ігри-вправи, ігри-мандрівки, ігри-змагання,сюжетно-рольові ігри, сприяю зменшенню втоми, підвищенню рівня мотивації й емоційності учнів,стимуляції творчості дітей, формую навички керування самоосвітою.У грі проявляється політ фантазії, народжуються проекти і гіпотези, які людина зможе перетворити в майбутньому на реальність. Вчитель, передаючи знання за допомогою гри, використовує природні потреби дітей. Переконана що саме гра дозволяє зробити більш динамічним цікавим процес сприйняття історичних фактів, імен,дат, назв, географічних об’єктів. Ігрові моменти можна використовувати: -під час перевірки домашнього завдання; -під час закріплення нового матеріалу: -під час вивчення нової теми; -під час повторення. ГРА уособлює, збуджує думки дітей, розвиває винахідливість, цілеспрямованість, творчість, активізує мислення, а найголовніше у дітей виникає інтерес до історії. Вони починають активно працювати, намагаються більше знати. Ефективність подібних уроків зростає. На своїх уроках пропоную розв’язувати кросворди, логічні задачі, розіграти історичну ситуацію або пропоную дати свій варіант вирішення проблеми.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

1. Перевірити знання учнів з вивченої теми; 2 Акцентувати увагу учнів на історичні дати, імена та події; 3. Через історичну гру зацікавити учнів в вивчені предмету; 4. Розвивати творчі здібності,винахідливість,вміння працювати в команді.

Опис оцінювання

1. Вивчення навчальних потреб учнів;

2. Розвиток самостійності і взаємодії; 3. Оцінювання навичок спільної діяльності; 4. Заохочення відгуків від однолітків; 5. Моніторінг прогресу у навчанні; 6. Докази розуміння і вміння учнів.

Діяльність учнів

мОЗКОВИЙ ШТУРМ, ПРЕЗЕНТАЦІЯ, РОБОТА В ПАРАХ, СПІВРОБІТНИЦТВО.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Капишева

Фах, навчальний предмет

учитель історії

Навчальний заклад

Одеська гімназія №4

Місто\село, район, область

Малиновський район, Одеська область

Контактні дані

050 416 1448

Відомості про тренінг

тРЕНІНГ "нАВЧАННЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО"

Дати проведення тренінгу

з 13.08 - 17. 08 2012р.

Місце провведення тренінгу

Одеська гімназія №4

Тренери

Кустурова Ольга Іванівна