Портфоліо Золотоверх Людмили Іванівни з теми "Утворення Київської Русі. Походження назви Русь"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Утворення Київської Русі. Походження назви Русь.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України, географія, інформатика

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект з історії України призначений для учнів 7 класу. Проект виконується у рамках вивчення теми «Виникнення та розвиток Київської Русі». Ознайомити учнів із господарським і повсякденни життям різних станів населен¬ня і суспільним устроєм Київської Русі, використовуючи історичні джерела, текст та ілюстрації.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення , розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують контрольний список для презентації, контрольний список для інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена.

Діяльність учнів та вчителя

Перед тим, як розпочати свою діяльність, учні проводять дослідження історичних джерел.. Вчитель повинен продемонструвати учительську презентацію. Учні представлять результати своїх досліджень у вигляді презентації та Вікі-статті. На початку проекту учні об'єднуються в групи для обговорення запитань, в результаті своєї діяльності вони повинні представити два кінцеві продукти проекту презентацію та Вікі-статтю. Групи учнів, відповідно до обраних тем , досліджують відповіді на запитання.

Групи створюють:

• мультимедійну презентацію про своє дослідження ;

Вікі-статтю, що містить короткі статті і графіки про можливі ефекти і наслідки їхнього проекту.

Учні отримали форми оцінювання до презентації для та Вікі-статті. Учні проводять дослідження користуючись Інтернетом та друкованими джерелами з своїх тем. У ході проекту проводились консультації з окремими учнями та групами для знаходження відповідей на запитання, обговорення їх тем. Учням пояснюлаось вчителем, як вони можуть відслідковувати прогрес у роботі та планувати свою роботу, та як буде відбуватися оцінювання їх мислення вищих рівнів. Учні пишуть підсумкове тестування та створюють хронологічну таблицю.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Золотоверх Людмила Іванівна

Фах, навчальний предмет

Директор НВК, вчитель історії

Навчальний заклад

Созонівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Місто\село, район, область

С.Созонівка, Кіровоградський р-р, Кіровоградська обл..

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10-21 вересня 2012 р.

Місце проведення тренінгу

Созонівський НВК

Тренери

Криволапова В.Д.