Портфоліо Злотник Галини

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:17, 6 червня 2014, створена Galinaslotnuk (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Солом ‘яний брилик»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний- трудове навчання, додатковий - природознавство

Вік учнів, клас

4 клас , 10 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

4 клас ,трудове навчання, розпізнавання видів соломи

В рамках проекту учні навчаться розпізнавати солому за видами, та спробують себе в ролі майстрів. де кожен самостійно виготовить виріб із соломи попередньо познайомившись з тезхнологією обробки соломи щоб надати їй різні відтінки. Звільняють соломини від вузликів, розрізають та прасують за допомогою праски, ножиць.Виготовляють шаблони з паперу і лише потім приступають безпосередньо до аплікації

План вивчення теми (вставити файл)

план впровадження


план проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Створення блогу на першому етапі роботи. Демонстрування учителем особистої презентації. Вчаться розпізнавати види соломи. Поділяються на групи для роботи з певними видами соломи. Створюють план вивчення теми.


Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учня презентацію про метод проектів та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу З-Х-Д та/або організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. У процесі роботи учні використовують контрольний список дослідження та [1] для проведення само оцінювання. В процесі роботи над проектом учні записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, (продукту). Учні працюють та записують свої результати за рахунок чого проводиться само оцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно. З метою оцінювання результатів дослідження, блогу та презентації та підсумкової публікації використовуються відповідні форми оцінювання. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання [2] З метою визначення само спрямування учнів використовується відповідний список.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні збирають різні види соломи , запарюють її , фарбують в потрібний колір , прасують.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Злотник Галина

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Заклад «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5 ВМР»

Місто\село, район, область

м.Вінниця

Контактні дані

668908

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

02 червня – 06 червня 2014року

Місце проведення тренінгу

Заклад «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5 ВМР»


Тренери

Пойда Сергій Андрійович Стромило Іван Миколайович