Портфоліо Жданюк Валентини "Чотирикутники навколо нас"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:31, 25 січня 2013, створена Valentina Zhdanyuk (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Чотирикутники навколо нас»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія

Інформатика

Основи Здороа'я

Вік учнів, клас

12-13 років

8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Геометрія 8 клас Тема 1. Чотирикутники. Учням 8 класу пропонується взяти участь у проектній діяльності з метою розгляду питань, що стосуються навчального матеріалу теми "Чотирикутники навколо нас". Предмет дослідження школярів відбувається в аспекті засвоєння теоретичного матеріалу теми та практичного його застосування під час розв’язування геометричних задач. Під час виконання завдань навчального проекту учні об’єднуються в групи: Домогосподарки, Історики, Кондитери, Біографи. При виконанні своїх завдань набувають практичного досвіду збору, аналізу, узагальнення, систематизації, оцінювання інформації з метою створення власного інтелектуального продукту та його презентації. Вдосконалити вміння пошуку, аналізу та компонування інформації. Вдосконалити комунікативні здібності учнів. Створити презентацію, публікацію, учнівський блог.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту [[1]]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів в журналі спостережень з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевомуетапі виконання демонстраційного зразка мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму самооцінювання свого проекту. Також для оцінки кінцевих презентацій використовується інша форма оцінювання. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння учнів за допомогою письмових відповідей на основні запитання, які викладено в тесті на розуміння процесу дослідження. Протягом всього проекту з учнями буде вестись бесіда та тестування, щоб зрозуміти на скільки ця тема важлива для учнів. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою таблиці ЗХД.[2]] Упродовж проекту регулярно оцінювати [3],[4] діяльність учнів і оперативно корегувати її.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Ознайомлюються з вчительською презентацією, з’ясовують свої завдання в межах проекту; Ознайомлюються з критеріями оцінювання презентації, публікації, веб-сайту; Планують свою діяльність, розподіляють обов’язки; Працюють з дидактичними матеріалами. Шукають, аналізують наявні освітні ресурси Інтернету, “традиційних” бібліотек та підручників; Вчаться користуватися програмами PowerPoint та Publisher для створення презентацій і публікацій; Подають результати роботи над проектом і процесу його виконання у вигляді презентації, публікації; Створюють веб-сайт проекту, користуючись програмою Publisher. Спілне використання дасть можливість їм коментувати, обговорювати, та допомогати один одному у виконанні їх завдання Публікація для представлення особливостей методу проекту

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Dkhj'slkgoeiurt.jpg

Презентація вчителя [[5]]

Діаграма [[6]]

Таблиця ЗХД [[7]]

Оцінювання учнівського блогу [[8]]

Оцінювання презентації учнівської [[9]]

Презентація вчитея 2 [[10]]

шаблон учнівської презентації [[11]]

Учніська презентація [[12]]

Учнівський блог " Чотирикутники навколо нас" [[13]]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Жданюк Валентина Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та економіки

математика та інформатика

Навчальний заклад

Великочечеліївська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

село Велика Чечеліївка Новгородківського района

Кіровоградської області 28205

Контактні дані

valentina010174@gmail.com

aliona0310@mail.ru

vchechelievskaschool@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17-23 січня

Місце проведення тренінгу

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Кіровоград, 17-23 січня 2013 року


КІППО ім.О.В.Сухомлинського

м. Кіровоград

Тренери

Анна Скрипка, Литвиненко Ольга Валентинівна, Голодюк Лариса Степанівна