Портфоліо Ессі-Езінг Тамари Миколаївни за темою: "Проект "Краплинка - живинка"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:41, 18 квітня 2016, створена Ессі-Езінг Тамара Миколаївна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Краплинка - живінка

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, технологія, мистецтво

Вік учнів, клас

4 клас,10 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Урок для 4 класу.Тема за програмою “ Використання і охорона природних багатств водоймів.” Учні діляться на 4 групи: дослідники (готують зразки води і роблять характеристику води за зовнішнім виглядом, не називаючи місце, де було взято зразок ; креативні (готують плакати, салогани, рекламу, де відображають необхідність збереження чистої питної води); теоретики ( готують презентацію, де відображають , як можна зберегти питну чисту воду і не витрачати її даремно; практики (показують свої досягнення по збереженню води вони мають (на основі домашніх лічильників води) і показують, як можна очистити воду)

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно Критеріїв оцінювання знань,умінь та навичок учнів школи І ступеня.На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентацію та пропонує форму «ЗХД», питання для обговорення.На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал,літературу,письмові звіти та нотатки. Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації,вміння аналізувати. А також проводить підсумкове тематичне оцінювання та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується відповідна форма оцінювання.

Аналіз оцінювання
Графік оцінювання
Самоспрямування
Форма Е-схема
Форма ЗХД
Форма оцінювання мультимедійної презентації
Цілі формуючого оцінювання
Мій журнал спостережень

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1 тиждень Вчитель знайомить учнів з методом проектів за допомогою буклету, учні знайомляться з презентацією вчителя та обговорюють теми для роботи в групах. Вчитель доводить до учнів вимоги державних стандартів. Учні створюють плани роботи груп, вчитель перевіряє їх та плани учнів, коригує їх, пояснює за потреби, проводить індивідуальні консультації для учнів з питань роботи 2-3 тижні Учні виконують завдання за планом, узагальнюють. Вчитель дає поради, аналізує зібрану учнями інформацію, обговорює з учнями форми звітності та ознайомлює з критеріями оцінювання робіт. Учні упорядковують та створюють презентаційні матеріали. 4 тиждень Учні презентують результати своєї дослідницької роботи

Презентація вчителя Вода

Презентація учнів

Документ фасилітації

Буклет

Форма батьківського дозволу

Лист на дозвіл

Лист-дозвіл е-пошта

Шаблон-презентація для учнів с потребами

Навички 21 століття

Контрольний список мультімедійної презентації

Контрольній список плану вивчення теми

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ессі-Езінг Тамара Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Павлоградська ЗОШ I-III ступенів № 9

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

tamara290969@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград на базі Павлоградського міського ліцею, 11 - 23 квітня 2016 року

Дати проведення тренінгу

11 - 23 квітня 2016 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Шевченко Галина Володимирівна