Портфоліо Дюміної Світлани Ігорівни для учнів 7 класу "Визначні місця Великобританії"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:08, 19 лютого 2017, створена Oficinskaya (обговореннявнесок) (Диференціація навчання)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

"Визначні місця Великобританії та Північної Ірландії"

Назва навчальної теми

Англійська мова. "Об'єднане королівство Великобританії та Північної Ірландії"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, географія

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Під час роботи над проектом учні знайомляться з визначними місцями Великобританії та Північної Ірландії, дізнаються, чим цікаві ці місця, висловлюють свою думку щодо власних бажань подорожувати, дадуть відповідь на ключове питання проекту «Чи покращує знання з країнознавства рівень ерудиції?»

Ключове запитання: Чи покращує знання з країнознавства рівень ерудиції?

Тематичні запитання: 1) Що ми знаємо про визначні місця Великобританії та Північної Ірландії? 2) Яку роль ці місця відіграють для Королівства? 3) Чим цікаві ці місця сьогодні?

Змістові запитання: 1) Що ми знаємо про визначні місця Англії? 2) Чим цікавий Уельс? 3) Які найбільш цікаві місця Шотландії та чим приваблює тебе Північна Ірландія?

План вивчення теми

[(вставити посилання на файл) План вивчення теми]

План виконання навчального проекту

Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів

Розширювати знання учнів про країну, мову якої вони вивчають, виховувати почуття поваги до країни та її історії, вдосконалювати навички роботи учнів з сервісами Web – 2.0 для спілкування, дослідження, оцінювання інформації під час роботи над проектом

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення їх інтересів за допомогою опитування. Таблицю «ЗХД» учні заповнюють під час вступного слова вчителя. Вчитель об’єднує учнів в групи для пошуку відповідей на тематичні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. У ході роботи над проектом вчитель спостерігає та корегує роботу учнів, учні заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності. Проводиться аналіз таблиці «ЗХД» - чи досягли учні поставлених цілей.

Завдання для перевірки рівня знань

Формуюче оцінювання

Фасилітація по темі

Завдання для перевірки засвоєння теми

Форми та контрольні списки для самооцінювання учнів

Діяльність учнів та вчителя

І етап (підготовчий – 1 урок): ознайомити учнів з темою та метою проекту, провести вхідне тестування, об’єднати учнів в творчі групи. Повідомити учням ключове питання та визначити джерела інформації. ІІ етап (Робота над проектом – 2, 3 уроки): розпочинається з перегляду вчительської презентації, учням пропонується починати пошук інформації на запропоновану тему. Слабші учні займатимуться пошуком зображень для учнівської презентації. Вчитель надає консультації, пропонує корисні веб-ресурси. На даному етапі проводиться формуюче оцінювання. ІІІ етап (завершальний – 4 урок): представлені результати діяльності учнів перед класом, проводиться оцінювання та взаємооцінювання. На даному етапі учні перевіряють, чи досягли вони мети, пов’язують проект із життям.

Диференціація навчання

Учні, що мають проблеми у навчанні: у них є додатковий час для виконання окремих завдань, підбір не складних завдань (наприклад, пошук зображень в Інтернеті),а також підтримка вчителя та учнів-консультантів.

Обдаровані учні: самостійні дослідження, незалежне самостійне вивчення, різноманітні варіанти, за допомогою яких учні можуть продемонструвати засвоєні знання.

Буклет_Метод проектів

Учительська презентація

Учнівська презентація

Список використаних джерел

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Світлана Дюміна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 114

Місто\село, район, область

Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, Інгулецький район

Контактні дані

svtdumina@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Кривий Ріг, КЗШ №114, 06-18 лютого 2017

Дати проведення тренінгу

06-18 лютого 2017 року

Місце проведення тренінгу

Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг, Інгулецький р-н, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114

Тренер

Ірина Офіцинська