Відмінності між версіями «Портфоліо Догонової Тетяни Григорівни на тему "Як обертається Земля?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
Рядок 5: Рядок 5:
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
Природознавство, читання, українська мова, інформатика, образотворче мистецтво.
+
Природознавство, читання, українська мова, інформатика, образотворче мистецтво.
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=

Версія за 21:37, 1 листопада 2017


Назва навчальної теми

Всесвіт і Сонячна система.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, читання, українська мова, інформатика, образотворче мистецтво.

Вік учнів, клас

9-10 років, 4 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект виконується в рамках програми вивчення природознавства в початкових класах з теми « Всесвіт і Сонячна система». Під час роботи над проектом учні розширять свої знання , Учні дізнаються,про уявлення давніх людей про Землю та Всесвіт, що Земля – планета Сонячної системи, вплив Сонця на різноманітність природи Землі, добовий і річний рух Землі. Досліджують як обертається планета Земля. Дізнаються до яких змін в природі приводить рух планети Земля. Під час роботи над проектом учні зберуть необхідну інформацію, навчаться аналізувати, робити висновки, розвивати творчі здібності, уяву. Будуть працювати в групах Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка матеріалів і доповідей за обраною темою. Результатами дослідження учні поділяться за допомогою вікі-статті.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовую тестування впродовж вивчення всієї теми для контролю над правильними знаннями учнів і чи правильно вони розуміють Основне запитання теми і інші важливі проблеми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою таблиці ЗХД. В процесі роботи над блогом, разом з вчителем, учні керуються при цьому методичними вимогами щодо відображення власної роботи над проектом. Періодичний перегляд та читання їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів і за потребою скерувати їх навчання у правильному напрямку. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план своєї діяльності. На останньому зайняти-захисті учні оцінюють як самі себе (самооцінювання з використанням Форми самооцінювання), так і вчитель, котрий керуються своєю Формою оцінювання. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання та презентують свій блог.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту учні ознайомлюються з блогом вчителя. Учням пропонуються ключове та тематичні запитання. Обговорюється план проекту, вносяться корективи. Потім учні об'єднуються в малі групи за інтересами, обговорюють тему групового проекту , опрацьовують інформацію в шкільній бібліотеці, займаються пошуком матеріалу в підручниках та в мережі Інтернет. Готують блог про результати дослідження. Учні демонструють результати у вигляді підсумкового блогу. Шляхом використання форми із ЗХД проводиться повторна оцінка рівня знань учнів. Для наочності використовую буклет з описом принципів проектної діяльності в навчально-виховному процесі. При виконанні проектів учні будуть використовувати Інтернет ресурси. Батьки повинні дати дозвіл на публікацію робіт учнів в Інтернеті та заповнюють форму про збереження конфіденційності.

Матеріали:

опитування

Вчительська презентація

ТАБЛИЦЯ зхд

ПУБЛІКАЦІЯ

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Догонова Тетяна


Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів


Навчальний заклад

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

село Миколаївка Софіївського району Дніпропетровської області

Контактні дані

тел.0962673341 електронна адреса: dogonova65@ukr.net

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.10.2017-30.10.2017

Місце проведення тренінгу

  КЗ "Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ст.


Тренери

 Величко Ніна Федорівна