Портфоліо Дмитрук Олени з теми "Світ алгоритмів"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:21, 26 квітня 2012, створена Olenka Dmytruk (обговореннявнесок) (Діяльність учнів (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошукНазва навчальної теми (творча назва)

Світ алгоритмів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Алгоритми. Властивості та способи запису алгоритмів

Вік учнів, клас

7 клас

Стислий опис

Це проект з інформатики для учнів 7-го класу за темою «Алгоритми. Властивості та правила написання алгоритмів». Метою проекту є показати учням, що програмувати це просто, що будь-яку діяльність людини можна розбити на окремі етапи і представити у вигляді алгоритму. Виконуючи цей проект, кожна група дітей спостерігає за діями людей в різних життєвих ситуаціях (в класах на уроках, на вулицях в місті, в домашніх умовах тощо), записує це за правилами написання алгоритмів; проводять дослідження громадської думки з питання: Чи потрібно мислити алгоритмічно. Тим самим цей проект дає змогу сформувати в учнів предметну мотивацію з інформатики, а саме з програмування.

Повний План вивчення теми

в цьому розділі має бути вміщене посилання на План вашої навчальної теми з використанням проектів, який розміщений в Інтернеті

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Формувати знання учнів поняття та властивості алгоритмів. Вдосконалювати належне використання комп’ютерних технологій, як інструменту для спілкування, досліджень, пов’язаних з доступом та використанням інформації. При проведенні досліджень в учнів формуються: - навички проведення експерименту (дослідження); - навички робити правильні висновки. Учні ознайомлюються з методами дослідження. В учнів формуються навички пошуку інформації в Інтернеті, зберігати веб-сторінки, перевіряти їх на достовірність за допомогою форми оцінювання веб-сайтів, формуються навички спілкування, комунікаційні навички за допомогою електронної пошти. Вчитель знайомить учнів з авторським правом та вчить їх як правильно вказувати джерела інформації. Вдосконалювати: - вміле, відповідальне мислення, що дозволяє людині формулювати надійні вірогідні судження для аналізу та вирішення проблем, - вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем; - використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень - володіння базовим розумінням етичних/правових питань Учні набувають розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування (за допомогою Інтернет ресурсів);розуміння взаємозв’язків між системами. В учнів формується відповідальність за результати спільної роботи. Учні навчаються і формують навички роботи у Вікісередовищі. Засвоюють вводити текст, розміщуваний в Інтернеті, можливість вставлення гіперпосилань або зображень; можливі другорядні сторінки та категоризація даних, які можна переглядати у попередніх редакціях даних і повідомлень; удосконалюють розміщення поточних даних або результатів досліджень для користувачів мережі; можливість спілкування із аудиторією з усього світу; спільне з іншими особами або експертами написання текстів. Коли учні працюють в малих групах над проектами, в них формуються навички співробітництва, вміння планувати свою діяльність, ефективно спілкуватися, робити обґрунтований вибір. Учні вчаться порівнювати свою діяльність з критеріями, для того щоб вони вміли об’єктивно оцінювати та користуватися формами оцінювання. Розвивати комунікативні навички роботи в групах, розуміння ролі ефективного спілкування.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учнівський-вікі сайт

Відомості про автора

Прізвище, ім'я

Дмитрук Оленка

Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики

Навчальний заклад

НВК "Школа І ст. - гімназія ім.А.Шептицького м. Стрия"

Місто\село, район, область

Львівська обл., м. Стрий

Контактні дані

odmytruk128 на gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel"Навчання для майбутнього". м. Київ, 23 - 28 квітня 2012

Дати проведення тренінгу

23 квітня-28 квітня 2012 р

Місце провведення тренінгу

м.Київ

Тренери

Шевчук Лариса Петрівна

Скрипка Ганна Володимирівна