Портфоліо Груші Анжеліки Миколаївни з теми "Family and Family Traditions in Ukraine"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:55, 2 жовтня 2012, створена Angelica Grusha (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Family and Family Traditions in Ukraine

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, математика, інформатика, історія

Навчальні цілі

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Проект розрахований для учнів 7 класу. У процесі роботи учні дізнаються про українську родину в минулому, дослідять зміни, які сталися з часом у складі української родини та її традиціях; навчаться описувати зовнішність та характер членів родини, розповідати про сімейні свята та традиції. Передбачається створення презентації та вікі-статті, а також захист проекту.

Повний План вивчення теми

Повний план вивчення теми

Навчальні цілі

Навчити учнів розуміти тексти та розповідати про традиційну та сучасну українську родини, сімейні традиції та звичаї; розповідати про зміни, що відбулися у цій сфері життя; уміти описувати свою родину, родичів, улюблені свята та традиції.

Опис оцінювання

На початку роботи над проектом учням пропонується заповнити таблицю «ЗХД» з метою оцінки їх попередніх знань, умінь та уявлень з даної теми. Під час роботи над проектом учні виконують різноманітні вправи, тестові завдання, відповідають на запитання анкети. У процесі роботи над проектом вчитель використовує нотатки у щоденнику, опитувальник, списки запитань для само оцінювання, тестові завдання. На завершальному етапі оцінюються презентація, вікі-стаття та захист проекту.

Діяльність учнів та вчителя

Andgela1.jpg
Andgela2.jpg

Перед початком проектної діяльності вчитель демонструє стартову презентацію [1]

, в якій пропонуються проблемні питання по проекту, назви груп дітей , пояснюються напрямки роботи учнів по групам. Для того, щоб згрупувати учнів в групи вчитель перевіряє знання та уподобання учнів за допомогою таблиці «ЗХД» [2].

Після цього учні об’єднуються у групи, обирають теми досліджень. Таким чином працює 3 групи: «Історики», «Дослідники», «Аналітики». За допомогою «Асоціативного куща» учні обговорюють ідеї стосовно проекту в обраних групах. Під час роботи над проектом, використовують різноманітні літературні джерела та інтернет - ресурси. Після закінчення роботи над проектом відбувається захист учнівських робіт. Розглядаючи проблемне питання «What is a traditional Ukrainian family?» група учнів «Історики» створює газету. Група «Дослідники», розглядаючи проблемне питання «What changes can we see in the Ukrainian families?», створює презентацію. Третя група «Аналітики» після дослідження проблемного запитання «What kinds of families are common in Ukraine nowadays?» створює вікі-статтю Учнівська вікі-стаття "What Kinds of Families are Common in Ukraine nowadays?".

Для перевірки нових знань, які отримали учні в ході проекту, вчитель проводить анкетування та роботу з таблицями ЗХД. Оцінювання здійснюється вчителем, на проміжному етапі проводиться самооцінювання. На кінцевому етапі роботи вчитель переглядає результати виконаної роботи, корегує, дає поради щодо покращення. В кінці роботи проводиться захист проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Анжеліка Миколаївна Груша

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Олександрійська гімназія-інтернат

Місто\село, район, область

Місто Олександрія Кіровоградська область

Контактні дані

pear.angelica@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 03.09.2012 по 28.09.2012

Місце проведення тренінгу

Олександрійська гімназія-інтернат

Тренери

Мірошниченко Олександр Іванович