Портфоліо Гошко Маргарити з теми "Кримінальне право"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Кримінальне право

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, математика

Вік учнів, клас

14-16 років, 9 клас

Стислий опис проекту

У проекті «Домашній арешт «за» і «проти» учні 9 класу будуть проводити дослідження з навчальної теми: «Кримінальне право». У цьому проекті учні будуть досліджувати Кримінально-процесуальний кодекс 1961р. і 2012р. з метою з’ясувати, чому так довго не змінювали КПК 1961р. у незалежній Україні; які зміни відбулися у цих кодексах; які європейські стандарти включені до нового КПК. Як результат своєї діяльності учні мають представити власне розроблені буклети, які стануть пам’ятками для учнів середньої школи

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання

Стислий опис оцінювання Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями Основних запитань та для того, щоб перевірити наскільки учні на практиці вміють використовувати свої здобуті навички. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про Кримінальне право відбувається при заповненні ними Діаграми Процедура прийняття законів в Україні та таблиці З-Х-Д. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Учитель можуть використовувати план діяльності для того, щоб допомогти учням на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Цей план також частково може слугувати документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Учні також використовують Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати буклет.

До закінчення створення буклету потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати учасникам проекту можливість зворотного зв’язку щодо покращення наповнення і змісту буклетів. Після консультації з вчителем та іншими учасниками групи  учні мають змогу протягом певного часу (2 дні) виправити чи редагувати свої буклети. Використовуючи Форму оцінювання з балами також і для підсумкового оцінювання,буде  організуйте взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним. Оцінити учнів і під час підсумкового обговорення Ключового запитання- Чому змінюються закони?

Діяльність учнів та вчителя

Діяльність учня і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Маргарита Гошко

Фах, навчальний предмет

Історія, правознавство

Навчальний заклад

Спеціалізована школа №155

Місто\село, район, область

Київ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25 листопада-30 листопада 2013 року

Місце проведення тренінгу

місто Київ, Оболонський район, СЗШ №168

Тренери

Шевчук Лариса