Портфоліо Гордієнка Олександра Миколайовича

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:16, 21 вересня 2017, створена Гордієнко Олександр Миколайович (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Вплив фізичної культури на організм людини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізична культура, математика, біологія.

Вік учнів, клас

14 років 8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект розрахований на 7-8 клас, в ході виконання проекту, учні будуть відповідати на такі запитання як: (Для чого потрібна фізична культура?, Які фізичні вправи можна виконувати в певний вік?, Як фізична культура впливає на організм людей?) та інші. В цьому проекті учні можуть використовувати матеріали з інтернету, а також використовувати практичний метод, для з’ясування та аналізу результатів.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом учні знайомляться зі стартовою презентацією вчителя та публікацією підготовленою вчителем, обговорюють ключовий і тематичні питання проекту’’Вплив фізичної культури на організм людини. Під час роботи над проектом учитель і обдаровані учні консультують тих , хто цього потребує, проводять потокову перевірку знань. По закінченні роботи над проектом учні користуючись рекомендаціями вчителя та інструкцією проводять захист проекту, оцінюють свої роботи використовуючи видані критерії, за допомогою таблиці ЗХД визначають поточний рівень знань по темі і з'ясовують , що вони ще хотіли б вивчити для поглиблення знань.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Даний проект починається з того що, учні знайомляться з проектів, потім проглядують презентацію. Учні згуртовуються у групи та починають обговорення теми. З чого саме вони повинні починати, учні виконують дослідження який саме має вплив на організм людини спорт та фізична культура. Які саме потрібно виконувати вправи для зміцнення або відновлювання організму, чому та скільки потрібно займатися фізичними вправами людям похилого віку. Для з’ясування всього цього, їм потрібно буде провести тести та іспити, а потім аналіз отриманих результатів. Вступна презентація може допомогти з’ясувати, яким чином все це робити, та так саме зробити аналіз отриманих даних. Також має місце залучення інтернету та комп’ютерних технологій, для того щоб брати нормативи щоб разом працювати над документами, та разом вносити корективи.Вчитель також робить [1]. Кінцевим продуктом повинна бути роботиТакож складається список мультемедійної презентації А також впровадження.Для учнів, які не вміють планувати роботу на весь термін виконання проекту вчитель допомагає спланувати роботу лише та тиждень за допомогою інструкцій,проходили оцінювання,та склали оцінювання, [2]. Для учнів, які не мають навичок роботи із блогами та вікі вчитель пропонує скрінкасти або друковані інструкції з покроковим виконанням певних дій ,або опитувальник. використанної літератури

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гордієнко Олександр

Фах, навчальний предмет

Бакалавр, Фізична культура

Навчальний заклад

Павлоградська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград, Павлоградський міський ліцей, 11 - 23 вересня 2017 року

Дати проведення тренінгу

11-23 вересня 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна