Портфоліо Гачави Олександра з теми "Проблематика вибору"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:37, 1 листопада 2012, створена Гачава Олександр Володимирович (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Intel или AMD. Проблематика вибору.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет, Інформатика

Навчальні цілі

Використовувати стратегії самостійного навчання та навчання у співпраці

- Описувати події й види діяльності, в яких бере участь

- Розповідати про проблеми довкілля, причини їх виникнення та наслідки

- Адекватно поводитися у комунікативних ситуаціях, демонструючи мовленнєву поведінку, характерну для носіїв мови

- Дискутувати з приводу шляхів вирішення екологічних проблем

- Вдосконалюватимуть уміння використовувати інформаційно-комунікаційні технології для створення продуктів проектної діяльності

- Поглиблюватимуть вміння аргументовано доводити свою думку, ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення

- Розвивати вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем.

Вік учнів, клас

8-9 Клас. Вік 14-15 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект з Інформатики для учнів 8-х класів виконується у рамках теми «Апаратне та програмне забезпечення комп’ютера» у проекті учні працюватимуть над дослідженням проблеми «AMD чи Intel». Результати своеї діяльності учні викладуть в вигляді WiKi статей, блогів та презентаціях.

Повний План вивчення теми

Навчальний план

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування за допомогою Опитувальника та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список для презентації, Контрольний список для вікі або інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів за допомогою Асоціативний кущ, З Х Д - Т А Б Л И Ц Я, Оцінювання спільної діяльності. Щотижнево проводяться консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій та завершених проектів.

Діяльність учнів та вчителя

При вивченні теми за проектом учні поглиблять свої знання апаратного забезпечення,їх взаемодія один між одним. Для зацікавлення учнів та ознайомлення з тим, що ж дасть учням проект необхідно підготувати відповідну стартову учительську стартову презентацію. Для вивчення попередніх знань, вмінь і навичок учнів, керівник проекту має запропонувати пройти опитування всіх зацікавлених учнів методом фронтального опитування. Після визначення учасників проекту, відбувається їх поділ на підгрупи і планування діяльності. Цей процес відбувається при участі керівника проекту (учителя). Крім того учасникам надаються відповідні контрольні списки планування проекту, організації співпраці та планування. При реалізації проекту широко використовуються можливості Інтернету: пошук необхідної інформації (діти можуть використовувати відповідну інструкцію), спілкування учасників проекту за допомогою електронної пошти, чату, миттєвих повідолень, використання опитувальників для встановлення громадської думки по питаннях пов’язаних з проектом, а також для висвітлення результатів та ознайомлення з ними широкого кола бажаючих: ведення учнівського блогу BLOG from GAcha, вікі-статті Вікі-стаття Вікі-стаття Вибору (учитель за необхідності може надати відповідну інструкцію), висвітлення одного із продуктів своєї діяльності у формі учнівської "презентації"тощо. Для оцінювання результатів діяльності учнів, учитель надає їм відповідні контрольні списки та форми оцінювання, Онлайн опитувальник, тощо.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гачава Олександр Володимирович

Фах, навчальний предмет

учитель інформатики

Навчальний заклад

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім.П.І.Калнишевського

Місто\село, район, область

Ромни

Контактні дані

gachava24@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

28.10-04.11

Місце проведення тренінгу

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім.П.І.Калнишевського

Тренери

Ніколаєнко Світлана Петрівна

Герасименко Наталія Вікторівна