Відмінності між версіями «Портфоліо Галини Миколаївни з теми "Чому саме вербу вважають символом України?" для учнів 7 класу»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про автора)
(Вік учнів, клас)
Рядок 14: Рядок 14:
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
 +
 +
7 клас, 12-13 років
 
   
 
   
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
 +
 +
В ході здійснення навчального проекту учні повинні дослідити , чому  саме верба вважається народним символом України. З цією метою вони будуть досліджувати, які види верби ростуть на Україні, яку практичну користь приносить верба людині, як використовується в народній медицині та як оспівана в фольклорі. За результати своєї роботи учні створять презентацію в PowerPoint, будуть шукати інформацію в Інтернеті, працюватимуть з літературою в бібліотеці. Учні проводитимуть конкурс малюнків, узагальнюватимуть зібрані матеріали та створять веб-сайт. Кульмінацією проекту буде літературне  свято «Без верби та калини нема України».
 +
Учні повинні під час виконання проекту закріпити основні поняття з теми «Усна народна пісенна творчість», що передбачені навчальною програмою, а саме: жанр пісні, композиція,символ.
 +
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==

Версія за 20:27, 25 лютого 2013



Назва проекту

Чому саме вербу вважають символом України?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Предмет, при вивченні якого сплановано використання методу проекту – українська література. Тема: «Усна народна творчість».

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

В ході здійснення навчального проекту учні повинні дослідити , чому саме верба вважається народним символом України. З цією метою вони будуть досліджувати, які види верби ростуть на Україні, яку практичну користь приносить верба людині, як використовується в народній медицині та як оспівана в фольклорі. За результати своєї роботи учні створять презентацію в PowerPoint, будуть шукати інформацію в Інтернеті, працюватимуть з літературою в бібліотеці. Учні проводитимуть конкурс малюнків, узагальнюватимуть зібрані матеріали та створять веб-сайт. Кульмінацією проекту буде літературне свято «Без верби та калини нема України». Учні повинні під час виконання проекту закріпити основні поняття з теми «Усна народна пісенна творчість», що передбачені навчальною програмою, а саме: жанр пісні, композиція,символ.


Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лєва Галина Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Надеждівський навчально – виховний комплекс

Місто\село, район, область

с. Надеждівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

ТРЕНЕРИ

Шамрай Микола Володимирович