Відмінності між версіями «Портфоліо Булавіної Яни Сергїївни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Буклет для вчителів)
 
(не показано одну проміжну версію цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
  
 +
=Буклет для вчителів=
 +
 +
[[Файл:Буклет_для_вчителів1.jpg|200 px]][[Файл:Буклет_для_вчителів.jpg|200px]]
  
 
=Назва проекту=
 
=Назва проекту=
Рядок 15: Рядок 18:
 
=Стислий опис проекту =
 
=Стислий опис проекту =
  
Навчальний проект розроблений для учнів 7 класу. Назва теми «». Основні види діяльності учнів: робота на уроці, робота з підручником, робота з інтернет-ресурсами. Учні при виконанні проекту займаються збором даних по темі проекту, під керівництвом учителя проводять систематизацію та обробку даних, оформляють презентацію, та після закінчення проекту учні показують та захищають свій проект. Після закінчення проекту учні мають власними зусиллями під керівництвом вчителя здобути нові знання вміння та навички, зробити презентацію проекту, та захистити її.
+
Навчальний проект розроблений для учнів 7 класу. Назва теми «Невидимий, але такий потрібний».  
  
=План вивчення теми (вставити файл)=
+
Основні види діяльності учнів: робота на уроці, робота з підручником, робота з інтернет-ресурсами.
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
Учні при виконанні проекту займаються збором даних по темі проекту, під керівництвом учителя проводять систематизацію та обробку даних, оформляють презентацію, та після закінчення проекту учні показують та захищають свій проект.
  
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
+
Результатом роботи є [http://kysenprojekt.blogspot.com/ спільний блог учнів], також газета, яку виконують обдаровані учні за допомогою програми Microsoft Office Publisher
  
* З`ясування навчальних потреб учнів може здійснюватися за допомогою перегляду презентації вчителя та її обговорення, ЗХД, використовуючи такі інструменти як вступне тестування, нотатки вчителя, паперові аркуші на котрих учні дають відповіді. За допомогою вступної презентації ми оголошуємо тему, а також ключове, тематичні та змістові питання, формулюємо життєву ситуацію, а також пропонуємо учням дати відповіді на запитання для чого необхідно вивчати хімічні явища та процеси, знати хімічні властивості, біологічну роль кисню та колообіг Оксигену в природі.
+
=План вивчення теми=
  
* У процесі перегляду презентації учні записують ключове, тематичні та змістові питання. Після команди вчителя виконують завдання вступного тесту. Учні працюють малими групами 3-5 осіб, залежно від кількості у класі (групі) поділ на групи доцільно проводити так, щоб у групі були учні з різним рівнем знань, умінь та навичок. Для забезпечення виконання учнями проекту необхідний постійний доступ до мережі Інтернет у процесі якого вчитель ставить перед учнями завдання для пошуку інформації (можливо і ресурсів) необхідної для досягнення цілей проекту. Учні шукають інформацію, на запропонованих вчителем сайтах, або на сайтах які знайдуть самостійно. У процесі роботи учні повинні дотримуватись законів про авторські права.  
+
[https://docs.google.com/file/d/0BxunVeilh5gES2c4V2dvbzRDRmM/edit План вивчення теми]
  
* Завдання які даються учням повинні диференціюватися у залежності від можливостей учнів.  
+
[https://docs.google.com/file/d/0BxunVeilh5gEcmh2cFRLSWgxYjQ/edit План впровадження проекту]
  
* Для сильних учнів даю завдання підвищеної складності де необхідно аналізувати, синтезувати, робити висновки, застосовувати знання з інформатики. Результатом роботи є [[wiki-сторінка діяльності учнів у проекті "«Невидимий, але такий потрібний»"]].
+
=Оцінювання=
 +
 
 +
Оцінювання проводимо у три етапи: на початку проекту, впродовж роботи над проектом і наприкінці роботи з проектом. На початку використовуємо [https://docs.google.com/file/d/0BxunVeilh5gEUVVnWlJVMGtNN1E/edit метод З-Х-Д] та [https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFFub3gwekRCT2pwZEY1YlZiV2NQUkE6MQ#gid=0 вхідне тестування], впродовж роботи з проектом оцінюємо роль кожного учня в проекті за [https://docs.google.com/file/d/0BxunVeilh5gELVlESzRic3BUWU0/edit формою самооцінки].
 +
 
 +
Оцінювання на всіх етапах здійснюється за допомогою сервісів Web 2.0.
 +
 
 +
Саме оцінювання проводиться після перегляду та обговорення блогу і публікації.
 +
 
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BxunVeilh5gER0NGR1pCUkVQbXc/edit форма для оцінювання блогу]
 +
 
 +
=Діяльність учнів та вчителя=
 +
 
 +
* З`ясування навчальних потреб учнів може здійснюватися за допомогою перегляду [https://docs.google.com/presentation/d/1gzno1f4W4MCuolmFLfEuwenF2_rweULeFdpq9fSiPLI/edit#slide=id.p15 презентації вчителя] та її обговорення, [https://docs.google.com/file/d/0BxunVeilh5gEUVVnWlJVMGtNN1E/edit З-Х-Д], використовуючи такі інструменти як [https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFFub3gwekRCT2pwZEY1YlZiV2NQUkE6MQ#gid=0 вступне тестування], нотатки вчителя, паперові аркуші на котрих учні дають відповіді. За допомогою вступної презентації ми оголошуємо тему, а також ключове, тематичні та змістові питання, формулюємо життєву ситуацію, а також пропонуємо учням дати відповіді на запитання для чого необхідно вивчати хімічні явища та процеси, знати хімічні властивості, біологічну роль кисню та колообіг Оксигену в природі.
 +
 +
* У процесі перегляду презентації учні записують ключове, тематичні та змістові питання. Після команди вчителя виконують завдання вступного тесту. Учні працюють малими групами 3-5 осіб, залежно від кількості у класі (групі) поділ на групи доцільно проводити так, щоб у групі були учні з різним рівнем знань, умінь та навичок. Для забезпечення виконання учнями проекту необхідний постійний доступ до мережі Інтернет у процесі якого вчитель ставить перед учнями завдання для пошуку інформації (можливо і ресурсів) необхідної для досягнення цілей проекту.
 +
 
 +
* Учні шукають інформацію, на запропонованих вчителем сайтах, або на сайтах які знайдуть самостійно. Перед проведенням проекту вчитель повинен поспілкуватисяі з батьками учнів та взяти в них [https://docs.google.com/file/d/0BxunVeilh5gEdDQ1ZHJuNndzLTQ/edit дозвіл] на публікацію робіт їхніх дітей в інтернеті. У процесі роботи учні повинні дотримуватись законів про авторські права.
 +
 
 +
Звичайно всі завдання, що надаються учням повинні бути диференційованими. Особливу увагу вчитель повинен приділяти учням в процесі роботи над проектом для досягнення цілей, а саме отримання учнями відповідей на ключове, тематичні й змістове питання.
 +
 
 +
* Завдання які даються учням диференціюються у залежності від можливостей учнів.  
  
 
* Для учнів які мають проблеми у навчанні доречно буде здійснити наступні кроки:
 
* Для учнів які мають проблеми у навчанні доречно буде здійснити наступні кроки:
Рядок 37: Рядок 60:
 
по-друге, давати учням посильні для виконання завдання.  
 
по-друге, давати учням посильні для виконання завдання.  
  
Впродовж всіх занять діти за допомогою вчителя формуватимуть навички 21 століття, а також навички самоспрямування у навчанні. Звичайно всі завдання, що надаються учням повинні бути диференційованими. Особливу увагу вчитель повинен приділяти учням в процесі роботи над проектом для досягнення цілей, а саме отримання учнями відповідей на ключове, тематичні й змістове питання.
+
* Для сильних учнів даю завдання підвищеної складності де необхідно аналізувати, синтезувати, робити висновки, застосовувати знання з інформатики. Результатом роботи є випуск газети
 +
 
 +
[[Файл:Учнівська_газета_ЕКОЛОГІЧНИЙ_ВІСНИК.jpg|200 px]][[Файл:Учнівська_газета_ЕКОЛОГІЧНИЙ_ВІСНИК2.jpg|200 px]][[Файл:Учнівська_газета_ЕКОЛОГІЧНИЙ_ВІСНИК3.jpg|200 px]] [[Файл:Учнівська_газета_ЕКОЛОГІЧНИЙ_ВІСНИК4.jpg|200 px]]
 +
 
 +
Впродовж всіх занять діти за допомогою вчителя формуватимуть [https://docs.google.com/file/d/0BxunVeilh5gENmJQTXg3LXhHRGM/edit навички 21 століття], а також навички самоспрямування у навчанні.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 62: Рядок 89:
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
  
Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього" для вчителів, які працюють в сьомих класах (Програма "Відкритий світ")
+
[[Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Дніпропетровськ, 19 листопада - 24 листопада 2012]]
 
+
==Дати проведення тренінгу==
+
 
+
19 листопада- 24 листопада 2012 р.
+
 
+
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
  
м. Дніпропетровськ, ДОІППО
+
[[Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти]]
Тренінг проводиться в рамках програми "Відкритий світ".
+
Заняття проводяться на базі ДОІППО. Повний день - 309 ауд.
+
 
+
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
   
 
   
Луньова Юлія Олексіївна
+
[[Луньова Юлія Олексіївна]]
  
Харлаш Людмила Михайлівна
+
[[Користувач:lharlash| Харлаш Людмила Михайлівна]]
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 13:36, 23 листопада 2012

Буклет для вчителів

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Назва проекту

«Невидимий, але такий потрібний»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія, інформатика, біологія. екологія

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект розроблений для учнів 7 класу. Назва теми «Невидимий, але такий потрібний».

Основні види діяльності учнів: робота на уроці, робота з підручником, робота з інтернет-ресурсами.

Учні при виконанні проекту займаються збором даних по темі проекту, під керівництвом учителя проводять систематизацію та обробку даних, оформляють презентацію, та після закінчення проекту учні показують та захищають свій проект.

Результатом роботи є спільний блог учнів, також газета, яку виконують обдаровані учні за допомогою програми Microsoft Office Publisher

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання

Оцінювання проводимо у три етапи: на початку проекту, впродовж роботи над проектом і наприкінці роботи з проектом. На початку використовуємо метод З-Х-Д та вхідне тестування, впродовж роботи з проектом оцінюємо роль кожного учня в проекті за формою самооцінки.

Оцінювання на всіх етапах здійснюється за допомогою сервісів Web 2.0.

Саме оцінювання проводиться після перегляду та обговорення блогу і публікації.

форма для оцінювання блогу

Діяльність учнів та вчителя

  • З`ясування навчальних потреб учнів може здійснюватися за допомогою перегляду презентації вчителя та її обговорення, З-Х-Д, використовуючи такі інструменти як вступне тестування, нотатки вчителя, паперові аркуші на котрих учні дають відповіді. За допомогою вступної презентації ми оголошуємо тему, а також ключове, тематичні та змістові питання, формулюємо життєву ситуацію, а також пропонуємо учням дати відповіді на запитання для чого необхідно вивчати хімічні явища та процеси, знати хімічні властивості, біологічну роль кисню та колообіг Оксигену в природі.
  • У процесі перегляду презентації учні записують ключове, тематичні та змістові питання. Після команди вчителя виконують завдання вступного тесту. Учні працюють малими групами 3-5 осіб, залежно від кількості у класі (групі) поділ на групи доцільно проводити так, щоб у групі були учні з різним рівнем знань, умінь та навичок. Для забезпечення виконання учнями проекту необхідний постійний доступ до мережі Інтернет у процесі якого вчитель ставить перед учнями завдання для пошуку інформації (можливо і ресурсів) необхідної для досягнення цілей проекту.
  • Учні шукають інформацію, на запропонованих вчителем сайтах, або на сайтах які знайдуть самостійно. Перед проведенням проекту вчитель повинен поспілкуватисяі з батьками учнів та взяти в них дозвіл на публікацію робіт їхніх дітей в інтернеті. У процесі роботи учні повинні дотримуватись законів про авторські права.

Звичайно всі завдання, що надаються учням повинні бути диференційованими. Особливу увагу вчитель повинен приділяти учням в процесі роботи над проектом для досягнення цілей, а саме отримання учнями відповідей на ключове, тематичні й змістове питання.

  • Завдання які даються учням диференціюються у залежності від можливостей учнів.
  • Для учнів які мають проблеми у навчанні доречно буде здійснити наступні кроки:

по-перше, залучати їх для роботи у групи з сильнішими учнями;

по-друге, давати учням посильні для виконання завдання.

  • Для сильних учнів даю завдання підвищеної складності де необхідно аналізувати, синтезувати, робити висновки, застосовувати знання з інформатики. Результатом роботи є випуск газети

200 px200 px200 px 200 px

Впродовж всіх занять діти за допомогою вчителя формуватимуть навички 21 століття, а також навички самоспрямування у навчанні.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Яна Булавіна

Фах, навчальний предмет

Вчитель хімії та інформатики

Навчальний заклад

Криворізький навчально-виховний комплекс № 35 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, багатопрофільний ліцей " Імпульс"

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг

Саксаганський район

Дніпропетровська область

Контактні дані

e-mail: bulavinanusja@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Дніпропетровськ, 19 листопада - 24 листопада 2012

Місце проведення тренінгу

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Тренери

Луньова Юлія Олексіївна

Харлаш Людмила Михайлівна