Портфоліо Брюховецької Олени з теми "Перші кроки князів у становленні Київської Русі"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:45, 11 червня 2013, створена Куфлєй Марина (обговореннявнесок) (Відомості про тренінг)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Виникнення та становлення Київської Русі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України. Інформатика.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

У навчальному проекті беруть участь учні 7 класу. Тема 1: Виникнення та становлення Київської Русі. Основні види діяльності: групова, у парах, індивідуальна. Передбачається використання ігрових моментів,. Складання карток самоаналізу знань із теми, заповнення колонок таблиць «Знаю» або «Хочу знати». Використання опитування у тестовій формі для виявлення основних знань з теми. Використання сервісів веб 2.0 (Публікація "Політична діяльність перших князів Київської Русі")

План вивчення теми

План вивчення

План впровадження проекту

Оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують: 1. До початку проекту проводиться діагностика: а) навчальних потреб учнів ЗХД б) рівня їх фактичних знань учнів з теми; в) рівня сформованості навичок роботи з технологіями Веб 2.0 та створення публікацій. г) організаційну діаграму, що дозволить визначити актуальність запропонованої теми для учнів 2. Під час проведення проекту проводиться: Форми оцінювання:

1. Оцінювання, щодо участі в обговореннях

2. Оцінювання мультимедійної презентації

3. Bклад в групову роботу

4. Співробітництво

5. Контрольний список групової роботи в проекті

6. Форма оцінювання виконання групових завдань

7. Oцінювання командної роботи

8. Oцінювання навичок спілкування

9. Oцінювання щодо участі в обговореннях

10. Oцінювання аналізу тексту

11. Bміння оцінювати власну творчу роботу

12. Oцінювання креативності

13. Oцінювання вміння аргументувати

14. Oцінювання вміння робити узагальнення

Діяльність учнів та вчителя

Діяльність вчителя: Починаючи роботу над проектом, учитель формулює ключове та тематичні питання, складає план проекту. Наступним етапом є розробка критеріїв оцінювання кожного виду робіт: створення презентацій, публікацій – учнівська публікація "Політична діяльність перших князів Київської Русі", підготовка буклету про проектний метод, створення презентації про даний проект. Впродовж проекту вчитель спостерігає за роботою учнів, контролює та консультує їх за допомогою засобів онлайн спілкування, у разі необхідності певна корекція. Наприкінці проекту вчитель залучає учнів до оцінювання та оцінює роботи. Діяльність учнів: Учні знайомляться з методом проектів, переглядають вступну вчительську презентацію, отримують завдання для дослідження. Повинні вміти самостійно працювати, обробляти інформацію, виділяти головне та відстоювати свою точку зору. Учні повинні зрозуміти що така робота вимагає ретельної обробки знайденого матеріалу, виділення головного з безліч інформації, аналіз, синтез, дотримання логіки викладення інформації, грамотного написання та оформлення, використання комп'ютерних технологій. Головне - кожен повинен бути задіяним.

Відомості про автора

Брюховецька Олена

Вчитель історії

Харківська гімназія № 152

bryuhoveckaya01al на gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу 03-14 червня 2013 року

Місце проведення тренінгу м. Харків, Харківська гімназія № 152

Тренер Куфлєй Марина Миколаївна