Портфоліо Бойко Катерини Володимирівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:03, 21 вересня 2017, створена Бойко Катерина Володимирівна (обговореннявнесок) (План вивчення теми (вставити файл))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

  Залежності: алкогольна, тютюнова, наркотична.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

 ОБЖД, інформатика, географія Залежності: алкогольна, тютюнова, наркотична

Вік учнів, клас

5-6 класи

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

6 клас, Основи здоров’я, Залежності: алкогольна, тютюнова, наркотична. До 20 дітей Пошук інформації, порівняння статистичних даних по Україні, опитування, опрацювання даних, зберігання, журналіст, аналітик.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми "Залежності: алкогольна, тютюнова, наркотична."

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання здійснюється упродовж всієї роботи над проектом згідно Критеріїв оцінювання знань,умінь та навичок учнів старшої школи. На підготовчому етапі учитель демонструє дітям вступну презентацію, анкети та організаційну діаграму. На основі цього визначається рівень знань,умінь та навичок учнів,а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом вчитель перевіряє результати досліджень учнів,наявний додатковий матеріал, літературу, письмові звіти та нотатки. Учні працюють з формою оцінювання роботи в групах та формою оцінювання досліджень. На завершальному етапі учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання презентації, вміння аналізувати. А також проводить підсумкове тематичне оцінювання та обговорення-рефлексію. З метою визначення самоспрямування використовується відповідна форма оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні при вивченні теми будуть використовувать такі дослідження як опитування. Презентація про розподіл завдань та знайомство з темою дослідження. Інтернет використовують для співпраці та спілкування при виконанні завдань проектів. Протягом проекту учні виконують самостійні роботи, проводять самооцінювання, керуючись формою оцінки дослідження та контрольним списком. Аналізуючи власні дослідження, учні формують уявлення про риси характеру, які вони хочуть бачити в собі. На завершальному етапі учні захищають свою роботу у вигляді презентації, у якій висвітлюють результати власних досліджень та етапи роботи. Після обговорення результатів вчитель повертається до ключового питання проекту. В результаті обговорення та аналізу результатів дослідження весь колектив приходить до висновку про риси людей, які бажають бути схожими на них.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бойко Катерина Володимирівна


Фах, навчальний предмет

ОБЖД

Навчальний заклад

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9

Місто\село, район, область

Павлоград

Контактні дані

bvv08071981@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Павлоград, Павлоградський міський ліцей, 11 - 23 вересня 2017 року

Дати проведення тренінгу

11-23 вересня 2017 року

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

Бондарева Раїса Григорівна