Портфоліо Бойко Анджели з теми "Вода - це життя"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:07, 12 лютого 2015, створена Boyko.and (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Жива вода дає життя"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, хімія

Вік учнів, клас

12-13років, 7 кл

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Жива вода дає життя» призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних заходів основної учбової програми при вивченні хімії з теми « Значення води і водних розчинів у природі та житті людини. Проблема чистої води. Забруднення та очищення води на водоочисних станціях та в домашніх умовах» . Учні будуть об’єднані в чотири групи. Кожна група обере для себе певне питання для дослідження. Дії учнів: збирати інформацію, проводити соціальне опитування, виконувати дослідження. На підсумковому занятті відбудеться захист проекту у вигляді блогу, вікі-сторінки, буклету та загальної презентації проекту.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту, учні познайомляться з Учительською презентацією. Перед початком виконання проекту на першому уроці відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою форми опитування.Протягом всього терміну виконання проекту буде використовуватися З-Х-Д схема, що дасть можливість актуалізувати вже набуті знання, визначити навчальні потреби, а на прикінці проекту визначити особисті досягнення учня.Учні будуть поділені на 4 групи :історики,хіміки,екологи та соціологи, які працюватимуть за різними завданнями.В ході проекту учні будуть здійснювати самооцінку своєї діяльності. Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання,щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів,навички 21століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів,їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього, на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання,вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки,щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог і учнівських письмових відповідей на запитання.

Кожна група буде мати:

Авторське право

Форма оцінювання блогу

Самооцінювання учнівської роботи

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Підготовлений вчителем зразок презентації може допомогти учням , організувати свою роботу. Впродовж навчального дослідження прошу учнів дотримуватися списку ресурсів, коли вони досліджуватимуть різні аспекти з теми. Спонукати учнів до створення свого власного продукту, враховуючи власні унікальні ідеї для того, щоб допомагати вирішувати конкретну проблему . Впродовж виконання учнями їх проектів періодично зустрічаюся з кожною з груп для того, щоб переглядати їх план дій і бути впевненими, що вони рухаються у вірному напрямку. Спонукаю кожну групу вдосконалювати та редагувати їх плани. Після того, як кожна група зустрінеться для консультацій, надаю можливість працювати самостійно. Завершіть вивчення теми обговоренням відповідей на Ключове запитання. Учні ознайомлюються з презентацією вчителя, обговорюють проект і складають план роботи. Щоб виробити внутрішню мотивацію необхідності вивчення теми методом проектів, школярі об’єднуються в творчі групи та розподілять обов’язки на першому етапі роботи. Клас був поділений на 4 групи. Учитель організував консультації, зустріч груп, учні пишуть про хід роботи в своєму журналі (спостереження, само-/взаємооцінювання). Інформація з Інтернету допоможе учням знайти повідомлення, зробити висновки, написати звіт, тобто вирішити проблему, яка була в основі проекту. Робота буде спрямована на розвиток навичок 21 століття(комунікативні, робота з інформацією, комп’ютерні, життєві та соціальні навички) й навички мислення високого рівня. Під час розподілу ролей учні самі обирають те, що їм легше виконати, в чому вони зможуть продемонструвати свої знання та вміння. Але вчитель завжди може допомогти скерувати процес, враховуючи особливі потреби кожної дитини. Крім того, вчитель протягом всього проекту здійснює функцію фасилітатора: його презентація ні є готовим продуктом, а лише частковий приклад. Він добирає корисні посилання, щоб поліпшити роботу учнів. Проект надає учням можливість проявити власні вміння і навички – виокремлення потрібних знань з різних джерел інформації, демонстрація досягнень через створення блогу-щоденника.


Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Учінівська Вікі-сторінка

Учнівський блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бойко Анджела Артурівна

Фах, навчальний предмет

Фізика, інформатика

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти Жовтоводська середня загальноосвітня школа № 10 з профільними класами

Місто\село, район, область

м. Жовті Води

Контактні дані

boyko.and@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

08.04.2013-12.04.2013

Місце проведення тренінгу

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Тренери