Відмінності між версіями «Портфоліо Бойко Анджели з теми "Вода - це життя"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 23: Рядок 23:
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
  
На початку проекту, учні познайомляться з [https://docs.google.com/presentation/d/1trgMwUKsFdSoanTWUxp76suDwMrDVCuSe80i08j49E8/edit#slide=id.p13 Учительською презентацією.] Перед початком виконання проекту на першому уроці відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою форми опитування.Учні будуть поділені на 4 групи, які працюватимуть за різними завданнями.Протягом всього терміну виконання проекту буде  використовуватися  [https://docs.google.com/document/d/1JZLSDTAGz7yCdHPvfCIreKMjDkjOsTIGg1pm24Hdok8/edit З-Х-Д схема], що дасть  можливість актуалізувати вже набуті знання, визначити навчальні потреби, а на прикінці проекту визначити особисті досягнення учня.Учні будуть поділені на 4 групи :історики,хіміки,екологи та соціологи, які працюватимуть за різними завданнями.В ході проекту учні будуть здійснювати самооцінку своєї діяльності. Будуть організовані зустрічі-консультації, мета яких забезпечення зворотнього зв’язку, отримання пропозицій, допомогти із плануванням наступних кроків. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів на блозі дозволить оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Надати можливість учням ознайомитися з думками,пропозиціями інших,буде виділений час для виправлення чи редагування вже створеного продукту.Після виконання проекту, група має його презентувати. Оцінюється результат роботи над проектом, групова робота,індивідуальна робота,  відбувається само та взаємооцінка.
+
На початку проекту, учні познайомляться з [https://docs.google.com/presentation/d/1trgMwUKsFdSoanTWUxp76suDwMrDVCuSe80i08j49E8/edit#slide=id.p13 Учительською презентацією.] Перед початком виконання проекту на першому уроці відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою форми опитування.Протягом всього терміну виконання проекту буде  використовуватися  [https://docs.google.com/document/d/1JZLSDTAGz7yCdHPvfCIreKMjDkjOsTIGg1pm24Hdok8/edit З-Х-Д схема], що дасть  можливість актуалізувати вже набуті знання, визначити навчальні потреби, а на прикінці проекту визначити особисті досягнення учня.Учні будуть поділені на 4 групи :історики,хіміки,екологи та соціологи, які працюватимуть за різними завданнями.В ході проекту учні будуть здійснювати самооцінку своєї діяльності. Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання,щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів,навички 21століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів,їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього, на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання,вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки,щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог і учнівських письмових відповідей на запитання.
  
 
Кожна група буде мати:
 
Кожна група буде мати:

Версія за 10:49, 14 квітня 2013


Назва навчальної теми

"Жива вода дає життя"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, хімія

Вік учнів, клас

12-13років, 7 кл

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Жива вода дає життя» призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних заходів основної учбової програми при вивченні хімії з теми « Значення води і водних розчинів у природі та житті людини. Проблема чистої води. Забруднення та очищення води на водоочисних станціях та в домашніх умовах» . Учні будуть об’єднані в чотири групи. Кожна група обере для себе певне питання для дослідження. Дії учнів: збирати інформацію, проводити соціальне опитування, виконувати дослідження. На підсумковому занятті відбудеться захист проекту у вигляді блогу, вікі-сторінки, буклету та презентації.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту, учні познайомляться з Учительською презентацією. Перед початком виконання проекту на першому уроці відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою форми опитування.Протягом всього терміну виконання проекту буде використовуватися З-Х-Д схема, що дасть можливість актуалізувати вже набуті знання, визначити навчальні потреби, а на прикінці проекту визначити особисті досягнення учня.Учні будуть поділені на 4 групи :історики,хіміки,екологи та соціологи, які працюватимуть за різними завданнями.В ході проекту учні будуть здійснювати самооцінку своєї діяльності. Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання,щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів,навички 21століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів,їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього, на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання,вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки,щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог і учнівських письмових відповідей на запитання.

Кожна група буде мати:

Авторське право

Форма оцінювання блогу

Самооцінювання учнівської роботи

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Учінівська Вікі-сторінка

Учнівський блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бойко Анджела Артурівна

Фах, навчальний предмет

Фізика, інформатика

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти Жовтоводська середня загальноосвітня школа № 10 з профільними класами

Місто\село, район, область

м. Жовті Води

Контактні дані

boyko.and@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

08.04.2013-12.04.2013

Місце проведення тренінгу

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Тренери