Відмінності між версіями «Портфоліо Баранкевич Людмили з теми "Аудіювання як розвиток навичок сприйняття тексту".»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Стислий опис проекту)
Рядок 19: Рядок 19:
 
=== Стислий опис проекту===
 
=== Стислий опис проекту===
 
Аудіювання – це один із чотирьох видів мовленнєвої діяльності.
 
Аудіювання – це один із чотирьох видів мовленнєвої діяльності.
Згідно з вимогами програми, навчання аудіюванню  допомогає формувати вміння сприймати усне мовлення як під час безпосереднього спілкування, так і звукозапису. Під час проведення уроків з використанням аудіювання стає зрозумілим , що часто учням  бракує знань та підготовки  до цього виду  роботи, крім того вони часто зіткаються з різними мовними труднощами.  Щоб уникнути можливих труднощів робота з навчання аудіювання ділиться на три етапи : до слухання, під час слухання та після слухання тексту. Тому вчитель під час підготовчого етапу знімає всі можливі мовленнєві труднощі: граматичні, лексичні та фонетичні.  
+
Згідно з вимогами програми, навчання аудіюванню  допомогає формувати вміння сприймати усне мовлення як під час безпосереднього спілкування, так і звукозапису. Під час проведення уроків з використанням аудіювання стає зрозумілим , що часто учням  бракує знань та підготовки  до цього виду  роботи, крім того вони часто зіткаються з різними мовними труднощами.  Щоб уникнути можливих труднощів робота з навчання у цьому проекті ділиться на три етапи : до слухання, під час слухання та після слухання тексту. Тому вчитель під час підготовчого етапу знімає всі можливі мовленнєві труднощі: граматичні, лексичні та фонетичні.  
  
 
----Існують також труднощі під час прослуховування тексту:труднощі, зумовлені умовами сприйняття інформації (темп повідомлення повинен бути середнім для учнів 7 класу) та кількістю пред'явлень тексту, які теж можуть змінюватися залежно від трудності тексту та підготовки учнів.
 
----Існують також труднощі під час прослуховування тексту:труднощі, зумовлені умовами сприйняття інформації (темп повідомлення повинен бути середнім для учнів 7 класу) та кількістю пред'явлень тексту, які теж можуть змінюватися залежно від трудності тексту та підготовки учнів.

Версія за 00:43, 16 серпня 2012

Назва навчальної теми

"Аудіювання як розвиток навичок сприйняття тексту"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Література, інформатика, Людина і суспільство.

Навчальна тема

"Аудіювання як розвиток навичок сприйняття тексту"


Вік учнів, клас

12-13 років



Стислий опис проекту

Аудіювання – це один із чотирьох видів мовленнєвої діяльності. Згідно з вимогами програми, навчання аудіюванню допомогає формувати вміння сприймати усне мовлення як під час безпосереднього спілкування, так і звукозапису. Під час проведення уроків з використанням аудіювання стає зрозумілим , що часто учням бракує знань та підготовки до цього виду роботи, крім того вони часто зіткаються з різними мовними труднощами. Щоб уникнути можливих труднощів робота з навчання у цьому проекті ділиться на три етапи : до слухання, під час слухання та після слухання тексту. Тому вчитель під час підготовчого етапу знімає всі можливі мовленнєві труднощі: граматичні, лексичні та фонетичні.


Існують також труднощі під час прослуховування тексту:труднощі, зумовлені умовами сприйняття інформації (темп повідомлення повинен бути середнім для учнів 7 класу) та кількістю пред'явлень тексту, які теж можуть змінюватися залежно від трудності тексту та підготовки учнів.

До складу вправ,що пропонуються учням після прослуховування тексту, входять різноманітні за змістом та метою вправи, що роблять процес навчання аудіювання більш різноманітним та ефективним.Тут є індивідуальна, парна та групова робота, що сприяє розвитку творчих навичок учнів. Не зважаючи на те, що успішність аудіювання залежить як від самого слухача (від рівня розвитку в нього мовленнєвого слуху, пам'яті, уваги, інтересу тощо), мовних особливостей аудіотексту та його відповідності мовленнєвому досвіду і знанням учнів, слід зазначити, що метою навчання в цілому, а тому й кожного окремого завдання, є розвиток особистості учня.

Повний План вивчення теми


Навчальні цілі

Розвивати та вдосконалювати навички аудіювання. Формувати навички монологічного мовлення та навички прогнозування майбутніх подій. Розвивати в учнів комунікативні здібності, прагнення до самовдосконалення, зацікавленість у вивченні предмета. Сприяти активізації пізнавальної діяльності учнів на основі спільної праці учнів. Вчити вмінню самостійно працювати над творчими завданнями; виховувати почуття доброти, співчуття, бажання прийти на допомогу.

Опис оцінювання

Оцінювання тестових завдань та усного мовлення.

Діяльність учнів

Учні прослуховують текст двічи, виконують тестові завдання для перевірки розуміння тексту, працюють в парах та маленьких групах для перевірки розуміння тексту та прогнозування щодо можливого розвитку подальших подій.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Баранкевич Людмила

Фах, навчальний предмет

Філолог,викладач англійської мови та літератури

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Одеська гімназія №4 Одеської міської ради Одеської області

Місто\село, район, область

м. Одеса, Малиновський район

Контактні дані

0671000968 barankevich75@gmail.com barankevichludmila@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

23-27 липня 2012 р.


Місце провведення тренінгу

Одеський навчально-виховний комплекс №53 м. Одеса, Малиновський район

Тренери

Кустурова Ольга Іванівна