Відмінності між версіями «Портфоліо Багрій Тетяни з теми "Розум не має ціни, а думки кордонів"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 29: Рядок 29:
 
Після пояснення теми вчитель проводить бесіду з учнями з використанням [https://docs.google.com/file/d/0B5W0XbfqfFshUGFWT0xpamxsd0E/edit стартової презентації] під час якої обговорює з учнями питання завдання проекту та висувають ідеї вирішення проблеми.
 
Після пояснення теми вчитель проводить бесіду з учнями з використанням [https://docs.google.com/file/d/0B5W0XbfqfFshUGFWT0xpamxsd0E/edit стартової презентації] під час якої обговорює з учнями питання завдання проекту та висувають ідеї вирішення проблеми.
  
Для визначення навчальних потреб та усвідомлення і оцінки учнями своїх попередніх знань, їм потрібно пройти [https://docs.google.com/forms/d/1pwcKJxCLEDe83cQHQdk8I_iMrSX2FQV_jxkt6DP_AYE/viewform вступне тестування], виконати завдання, які представлені в таблиці [https://docs.google.com/file/d/0B5W0XbfqfFshY3VhLWtWeFZXakE/edit ЗХД] та [https://docs.google.com/file/d/0B5W0XbfqfFshbFFWSzYtUFN1Nlk/edit ЗХД_2].
+
Для визначення навчальних потреб та усвідомлення і оцінки учнями своїх попередніх знань, їм потрібно пройти [https://docs.google.com/forms/d/1pwcKJxCLEDe83cQHQdk8I_iMrSX2FQV_jxkt6DP_AYE/viewform вступне тестування], виконати завдання, які представлені в таблиці [https://docs.google.com/file/d/0B5W0XbfqfFshY3VhLWtWeFZXakE/edit ЗХД] та [https://docs.google.com/file/d/0B5W0XbfqfFshbFFWSzYtUFN1Nlk/edit ЗХД_2], а також в [https://docs.google.com/file/d/0B5W0XbfqfFshWFR6N1Z0RU5LOEU/edit асоціативному кущі].
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 23:09, 14 червня 2013


Назва навчальної теми

Розум не має ціни, а думки кордонів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основним навчальним предметом, для вивчення якого розробляється ця навчальна тема - інформатика. Навчальна тема – Комп’ютерна графіка.

Вік учнів, клас

9 клас, 14 – 15 років

Стислий опис проекту

Проект може бути реалізований в рамках теми «Комп’ютерна графіка» курсу «Інформатика» для учнів 9 класу та передбачає розвиток, узагальнення та поглиблення знань учнів з теми, сприяє оволодінню учнями комплексу знань, умінь і навичок, необхідних у повсякденному житті та майбутній трудовій діяльності.

Впродовж реалізації проекту учні проводитимуть дослідження графічних редакторів, що супроводжується підбором необхідних матеріалів, цікавих ресурсів, їх подальшою обробкою, аналізом та інтерпретацією даних, отриманням обґрунтованих узагальнень, висновків і рекомендацій і сприятиме формуванню креативної компетентності школяра, створить умови для їх самореалізації розкриття творчого потенціалу. Хід роботи над проектом будуть висвітлювати на власних блогах.

Результатом роботи учнів буде оформлена виставка створених ними журналів та постерів.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Навчальна тема розпочинається з вхідного оцінювання за створеною вчителем інтернет-формою для оцінювання.

Впродовж першого уроку учні вивчають тему: «Поняття комп’ютерної графіки. Растрові й векторні зображення. Колірні системи. Формати графічних файлів. Засоби перегляду зображень та перетворення графічних форматів».

Після пояснення теми вчитель проводить бесіду з учнями з використанням стартової презентації під час якої обговорює з учнями питання завдання проекту та висувають ідеї вирішення проблеми.

Для визначення навчальних потреб та усвідомлення і оцінки учнями своїх попередніх знань, їм потрібно пройти вступне тестування, виконати завдання, які представлені в таблиці ЗХД та ЗХД_2, а також в асоціативному кущі.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери