Відмінності між версіями «Портфоліо Александрюк Тетяни Юріївни з теми " Цвітуть квіти - на добро"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 24: Рядок 24:
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
  
В учнів починає формуватися система знань з основ природничих наук, необхідна для адекватного світосприймання та уявлення про сучасну природничо-наукову картину світу, вони опановують науковий стиль мислення, усвідомлюють способи діяльності і ціннісні орієнтації, які дають змогу зрозуміти наукові основи сучасного виробництва, техніки і технологій, безпечно жити у сучасному високотехнологічному суспільстві і цивілізовано взаємодіяти з природним середовищем. Вони відшукують інформацію в мережі Internet, підбирають різні форми для своєї діяльності.
+
В ході проекту учні вивчатимуть як впливає наявність квітів на робочому столі на організм людини, їхня роль в природі та значення природоохоронної роботи. Вони продовжать формування навичок роботи в бібліотеці, почнуть виробляти навички роботи в Інтернеті. Ефективно шукати тексти та малюнки.  Вони навчатимуться відбирати відповідні до теми малюнки для ілюстрацій.  
В учнів формуються уміння і навички добирати ілюстрації до наукового тексту, планувати свою діяльність, співпрацювати в групі. Формулювати гіпотези і планувати дослідження на перевірку цих гіпотез, порівнювати результати досліджень
+
При створенні презентації в учнів формуються вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок. При створенні публікації в учнів формується вміння аргументовано доводити свою думку, використовуючи повні речення, вміння ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення.
Під час презентування результатів досліджень учні будуть вчитися стисло і точно формулювати свою думку, подавати результати досліджень у привабливій і цікавій формі, посилатися на використані джерела
+
При створенні Веб-сторінки в учнів формуються дизайнерські уміння, вони вчаться комп’ютерній  термінології.
  
  
Рядок 56: Рядок 56:
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
  
Сарафінчук Михайло Васильович
+
Александрюк Тетяна Юріївна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
  
вчитель
+
вчитель  
  
 
== Навчальний заклад==
 
== Навчальний заклад==
  
Рукшинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
+
Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
  
c. Рукшин, Хотинський район, Чернівецька область
+
c. Сергії, Путильський  район, Чернівецька область
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
  
e-mail: mishastudio@bk.ru
+
e-mail: sergiischool@i.ua
  
тел. 099 29741хх
+
тел. (03738)24399
 +
=Відомості про тренінг=
 +
==Дати проведення тренінгу==
 +
 
 +
11-15 червня 2012 року
 +
 
 +
==Місце провведення тренінгу==
 +
 
 +
ІППО Чернівецької області
 +
 
 +
==Тренери==
 +
 
 +
Кошурба Григорій Григорійович,
 +
Скрипська Ганна Володимирівна,
 +
Кадук Алла Миколаївна
 +
 
 +
[[Категорія:10 версія]]
 +
[[Категорія:Банк проектів]]

Версія за 12:51, 12 червня 2012

Назва навчальної теми

Цвітуть квіти - на добро

Основний та другорядні навчальні предмети

Біологія та трудове навчаня

Навчальна тема

«Популяція. Екосистема. Біосфера.»

Вік учнів, клас

10 клас 15-16 років

Стислий опис

Учні будуть досліджувати основні характеристики квітів, чи потрібні квіти на робочому столі, як впливають квіти на організм людини, дізнаються, що квіти існують не тільки для окраси природи, вони приносять користь, підвищують працездатність працівників. Вони створять презентацію про це в Power Point. Учні будуть шукати цікаву інформацію про користь фіалок в кімнаті в бібліотеці та в Інтернеті та випустять публікацію в Publisher. Учні проводитимуть конкурс, узагальнюватимуть матеріали пошуку та створять Веб-сайт в програмі Publisher Як кульмінація проекту учні проведуть виставку-продаж квітів (фіалок), вирощених власноруч до Дня Матері.

Повний План вивчення теми

[[1]]

Навчальні цілі

В ході проекту учні вивчатимуть як впливає наявність квітів на робочому столі на організм людини, їхня роль в природі та значення природоохоронної роботи. Вони продовжать формування навичок роботи в бібліотеці, почнуть виробляти навички роботи в Інтернеті. Ефективно шукати тексти та малюнки. Вони навчатимуться відбирати відповідні до теми малюнки для ілюстрацій. При створенні презентації в учнів формуються вміння виступати перед аудиторією, вміння коротко сформулювати свою думку, використовувати різні мультимедійні засоби, вміння відбирати найяскравіші переконливі факти для аргументації думок. При створенні публікації в учнів формується вміння аргументовано доводити свою думку, використовуючи повні речення, вміння ілюструвати ідеї, комбінуючи текст і зображення. При створенні Веб-сторінки в учнів формуються дизайнерські уміння, вони вчаться комп’ютерній термінології.


Опис оцінювання

1. До початку проекту проводиться а) діагностика навчальних потреб учнів б) рівня їх фактичних знань учнів з теми

2. Під час проведення проекту проводиться: a) анкетування для групування учнів та розподілення ролей, б) відслідковування ходу виконання роботи, в) контроль за дотриманням вимог до блогу

3. По завершенню проекту проводиться: а) Визначення самоспрямованості навчання б) Взаємооцінювання командною роботою Форма оцінювання командної роботи

Діяльність учнів

На початку учні отримують завдання від учителя у формі учительського буклету та обговорюють хід проекту. Для його виконання вони об’єднуються в 2 групи. Кожна група обговорює своє завдання , планує його та складає сценарій своєї роботи. Створюють схему діяльності та розподіляють між собою обов’язки. Далі вони досліджують матеріали в бібліотеках, друковані та електронні публікації. Проводять опитування, результати вчаться представляти та оформляти в Excel. Під керівництвом вчителя створюють власну презентацію Power Point, де висвітлюють результати свого дослідження. Створили інформаційний бюлетень, де була розміщена інформація про результати пошуку у ході експерименту, та web-сайт з інформацією та отриманими результатами. З результатами своєї роботи вони виступають на виховній годині.


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Александрюк Тетяна Юріївна

Фах, навчальний предмет

вчитель

Навчальний заклад

Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

c. Сергії, Путильський район, Чернівецька область

Контактні дані

e-mail: sergiischool@i.ua

тел. (03738)24399

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11-15 червня 2012 року

Місце провведення тренінгу

ІППО Чернівецької області

Тренери

Кошурба Григорій Григорійович, Скрипська Ганна Володимирівна, Кадук Алла Миколаївна