Портфоліо Ірини Гольберт з теми "Екскурсія у світ ненажер"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:22, 2 квітня 2014, створена Наталія Яцкєвіч (обговореннявнесок) (Відомості про тренінг)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Екскурсія у світ ненажер

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, основи здоров'я

Вік учнів, клас

5 клас, 10-11 років

Стислий опис проекту

Цей проект передбачений для учнів 5-х класів загальноосвітніх шкіл (з поглибленим вивченням англійської мови) з теми «Харчування». Проект «Екскурсія у світ ненажер» призначений для того, щоб зацікавити та спонукати дітей до вивчення запропонованої теми. Проект передбачає індивідуальну, групову роботу та роботу в парах. Учні можуть бути доповідачами, старшими групи, соціологами опитування, практиками. В процесі роботи над проектом учні виконують практичні завдання, в результаті виконання яких вони повинні дійти тих чи інших висновків, які стосуються теми харчування. Учням пропонується знайти інформацію про здорове харчування, класифікувати їжу за ознакою корисна / некорисна, а також назвати її переваги та недоліки. Діти проводять дослідження і представляють його результати у вигляді презентації. Також, учні проводять опитування однокласників і учнів старших класів.

План вивчення теми

План вивчення теми


План впровадження теми

Оцінювання

Упродовж усієї навчальної теми проводиться оцінювання щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття. На початку проекту з метою перевірки початкових знань з теми учням буде запропонована така форма роботи, як «Дошка запитань». Учні також отримують форму оцінювання самоспрямування в навчанні. Перед створенням презентації учні отримують від вчителя «форму оцінювання презентації». Періодичний перегляд дозволить оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скерувати їх навчання в потрібному напрямку.

Діяльність учнів та вчителя

На початку виконання проекту вчитель пояснює учням суть методу проектів. Для цього він використовує буклет про проект1, а також буклет про проект2. Вчитель з’ясовує навчальні потреби учнів, що базуются на вивченні їх попередніх знань, вмінь та навичок за допомогою Дошки запитань. Вчитель ознайомлює учнів з правилами критичного оцінювання сайтів та з формою оцінювання. Також він за допомогою бесіди ознайомлює учнів з поняттям авторське право. Учні можуть здійснювати пошук інтернет-ресурсів, пошук та збереження зображень, звуків, відео з інтернет-сайтів Вчитель роздає форму оцінювання самоспрямування в навчанні. Учні разом з вчителем розробляють критерії, за якими учні в групах будуть проводити дослідження. Обробивши запити учнів, вчитель демонструє вчительську презентацію, метою якої є сприяння виникненню зацікавленості по запропонованій темі.

Щоб процес навчання був добре організованим, і вчитель був впевненим у тому, що учні розуміють і усвідомлюють свої навчальні потреби та засвоюють зміст, передбачений навчальною програмою, учитель створює документ для фасилітації, який сприятиме підтримці навчання учнів при розробці ними проекту. За допомогою презентації вчитель пропонує порівняти сніданки українців та англійців. Для діагностики досягнення навчальних цілей вчитель пропонує учням, які працюють у проекті, заповнити опитувальник, розміщений на сайті, вказаному вчителем. Після виконання учнями проекту свої результати вони представляють у вигляді презентації. Ці роботи будуть оцінені згідно розроблених критеріїв оцінювання, з якими учні були ознайомлені на початку виконання ними проекту. Додатково учням може бути запропоновано створити посібник зі здорового харчування для своїх друзів, знайомих, родичів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гольберт Ірина Олегівна

Фах, навчальний предмет

Англійська мова

Навчальний заклад

Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов

Місто\село, район, область

місто Фастів, Київської області

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінги за 10 версією Програми Intel "Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу

24.03-28.03.2014

Місце проведення тренінгу

Фастівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 з поглибленим вивченням іноземних мов

Тренери

Мельнічук Ірина Сергіївна, Яцкєвіч Наталія Антонівна