Відмінності між версіями «Портфоліо Єрьоменко Олени»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про тренінг)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 30: Рядок 30:
 
У процесі роботи учні використовують контрольний список оцінювання блогу та контрольний список для роботи з інформаційними джерелами.
 
У процесі роботи учні використовують контрольний список оцінювання блогу та контрольний список для роботи з інформаційними джерелами.
  
В процесі роботи над проектом учні працюють із формою «Я розумію» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форми оцінювання блогу. Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання Опитувальника. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно. З метою оцінювання дослідницького процесу, блогу та підсумкової демонстрації фотоальбому вчитель використовує відповідні форми оцінювання. В результаті виводиться оцінка роботи учнів.
+
В процесі роботи над проектом учні працюють із формою «Я розумію» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, викладач проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних викладач може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту вчитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форми оцінювання блогу . Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання [https://docs.google.com/forms/d/1cRcF0ANE2YSK345vWJyG77CyXMMDIVWVtkiWwVNlKMQ/viewform тестування]. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно. В результаті виводиться оцінка роботи учнів.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 15:37, 13 січня 2014


Назва навчальної теми

Машини для замішування та розкачування тіста

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Організація виробництва;Санітарія і гігієна, Фізіологія харчування

Вік учнів, клас

І курс, 15-16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для учнів ПТНЗ, що проходять навчання за професією «кухар, кондитер 3 розряду» по темі «Машини для замішування та розкачування тіста» в процесі якого учні повинні вивчити класифікаці,будову, принцип роботи устаткування для замішування та розкачування тіста.

План вивчення теми (вставити файл)

[1] План вивчення теми

[2] План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається впродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям вчитель демонструє презентацію правила ескплуатації тістомесильної машини, презентацію про метод проектів, та пропонує, в залежності від визначених ним можливостей класу форми З-Х-Д або провести тестування. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів.

У процесі роботи учні використовують контрольний список оцінювання блогу та контрольний список для роботи з інформаційними джерелами.

В процесі роботи над проектом учні працюють із формою «Я розумію» та записують свої відповіді, описують процес та результати виконання досліджень до Журналів спостережень. Крім того, викладач проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних викладач може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту. По завершенню проекту вчитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форми оцінювання блогу . Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту та непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання тестування. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно. В результаті виводиться оцінка роботи учнів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Єрьоменко Олена

Фах, навчальний предмет

Викладач спецтехнолгії, організації виробництва, устаткування громадського харчування

Навчальний заклад

Вознесенський ПАЛ

Місто\село, район, область

м.Вознесенськ Миколаївська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel "Навчання для майбутнього". м. Вознесенськ, 8 - 14 січня 2014 року

Дати проведення тренінгу

08.01.2014-14.01.2014

Місце проведення тренінгу

Вознесенський ПАЛ

Тренери

Красовська Віра Леонідівна Пересунько Оксана Валеріївна

[[Категорія: ]]