Відмінності між версіями «Портфоліо « Психологічна рівновага і здоров’я»»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 
+
Для оцінки роботи учнів впродовж проекту будуть використані різноманітні методи і інструменти, зокрема на початку проекту плануються опитувальники, контрольні списки,  таблиці «З-Х-Я-Д», асоціативний кущ та ведення щоденнику проекту. Щоб допомогти школярам стати самостійними учнями,впродовж роботи над проектом їм  надана  можливість користуватися нагадуваннями та підказками, зустрічатися з керівником та консультантами проекту, проводити самостійне оцінювання, давати  відгук на роботу однокласників. Учитель буде оцінювати роботи та виступи учнів відповідно до наданих їм контрольних списків та форм оцінювання. Наприкінці роботи над проектом заповнюються таблиця З-Х-Д, Т-схема, бланки рефлексії,  бланки бальної оцінки презентації, форми оцінювання групової роботи, розглядаються зроблені учнями записи.
  
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=

Версія за 10:41, 19 серпня 2012

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров’я
Технології

Навчальна тема (як записано в програмі)

Психологічне благополуччя підлітків

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект для учнів 7кл. з основ здоров’я, під час якого учні досліджують особливості психологічної рівноваги підлітків та знайомлять з результатами своїх досліджень учнівський колектив, педагогів та батьків. Основні види діяльності учнів впродовж реалізації проекту: робота в малих групах, де учням пропонуються ролі психологів, лікарів, батьків та дітей. Продукт діяльності передбачає виготовлення пам’яток у паперовому та електронному вигляді та їх розміщення на веб-сайті школи для поширення серед більш широкої аудиторії.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні повинні знати основні вияви позитивних та негативних емоцій, причини психологічних конфліктів, вплив стресу на здоров’я, прояви психологічного благополуччя.

Опис оцінювання

Для оцінки роботи учнів впродовж проекту будуть використані різноманітні методи і інструменти, зокрема на початку проекту плануються опитувальники, контрольні списки, таблиці «З-Х-Я-Д», асоціативний кущ та ведення щоденнику проекту. Щоб допомогти школярам стати самостійними учнями,впродовж роботи над проектом їм надана можливість користуватися нагадуваннями та підказками, зустрічатися з керівником та консультантами проекту, проводити самостійне оцінювання, давати відгук на роботу однокласників. Учитель буде оцінювати роботи та виступи учнів відповідно до наданих їм контрольних списків та форм оцінювання. Наприкінці роботи над проектом заповнюються таблиця З-Х-Д, Т-схема, бланки рефлексії, бланки бальної оцінки презентації, форми оцінювання групової роботи, розглядаються зроблені учнями записи.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери