Відмінності між версіями «Портфоліо "Подорожуємо Лондоном"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Сторінка очищена)
Рядок 1: Рядок 1:
  
 +
 +
''''''Жирний текст'''Лінійні рівняння з однією змінною
 +
 +
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
музика
 +
 +
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
 +
Вічні почуття
 +
 +
=Вік учнів, клас=
 +
13-14 років, 8 клас
 +
==Стислий опис проекту==Учні будуть вивчати  музичну творчість Людвіга ван Бетховена, робити огляд творів композитора у класичному вигляді та сучасній обробці та знаходити актуальність та взаємозв’язок композицій з сьогоденням.
 +
Протягом вивчення теми, учні будуть поділенні на групи для дослідження затребуваності творів композитора у сучасному житті та інформаційному просторі (кінематографі, телепередачах, радіо) .
 +
Школярі будуть вдосконалювати вміння аналізувати твір, творчі здібності, розвивати увагу, пам’ять, уяву та формувати навички толерантного спілкування, зміцнювати інтерес до творчості композиторів – класиків.
 +
В позаурочний час учні проглянуть документальний фільм «У пошуках Бетховена».
 +
 +
==Повний План вивчення теми==
 +
1 УРОК
 +
Перед початком роботи  вчитель знайомить дітей з темою проекту,  демонструє презентацію та повідомляє ключові та тематичні запитання, визначає проблему. За допомогою анкетування,  таблиці  З-Х-Д визначаються знання  учнів та їх навчальні потреби. Діти об’єднуються у дві групи – «коспозиторів» та «слухачів». Кожна группа протягом проекту працює у своєму напрямку. «Композитори» досліджують творчість композитора, його життєвий шлях, історію  написання музичних композицій. «Слухачі» досліджують твори митця, їх вплив на людину, знаходять їх в Інтернеті, шукають  їх  використання  у сучасному житті. Протягом проекту школярі ведуть щоденник музичних спостережень за темою: Музика серця. Творча постать Людвіга ван Бетховена, самостійно обирають матеріал, з яким їх варто працювати. В позаурочний час дітям пропонується переглянути документальний фільм  «У пошуках Бетховена»
 +
    2  УРОК
 +
Учні готують доповіді з цікавих сторінок  життя та творчості композитора. На  основі набутих знань протягом дослідження учні створюють блог любителів класичної музики  де діляться з однолітками враженнями від прослуханої  музики та своїм відношенням до класичних творів. Наприкінці уроку вчителем проводиться тестування учнів з набутих знань.
 +
      3 УРОК
 +
Кожна з груп  сстворює  презентацію за матеріалом, який вони обрали для дослідження. Лідери груп проводять невеличку музичну вікторину  за творами класика. Свої думки та досягнення  учні заносять  до щоденника музичних спостережень.
 +
    4 УРОК
 +
Лідери кожної групи захищають свої проекти за обраною темою використовуючи ІКТ – презентації, блог любителів класичної музики, щоденник музичних вражень. Інші члени групи доповнюють виступ. За допомогою підсумкової таблиці вчитель підсумки.
 +
 +
=Навчальні цілі=
 +
Мета вивчення проекту
 +
Навчальна:
 +
- на прикладах одних з найдосконаліших зразків музики Людвіга ван Бетховена показати учням втілення ліричних, мужніх, героїчних мотивів та образів  боротьби та перемоги людини над долею та найти взаємозв’язок музики класичної з музикою сучасною на прикладах обробок даних композицій,
 +
- поглибити знання про творчість композитора,
 +
Виховна:
 +
- формувати вміння логічно та аргументовано висловлювати власні думки та позиції щодо прослуханої музики,
 +
- виховувати глибоке розуміння класичної музики, почуття краси та добра,
 +
Розвиваюча:
 +
- розвивати увагу, пам’ять, уяву та формувати навички толерантного спілкування,
 +
- зміцнювати інтерес до творчості композиторів – класиків.
 +
 +
Протягом реалізації проекту учні навчаються:
 +
- шукати в Інтернеті необхідну інформацію стосовно теми уроків ( аудіо, відеоматеріали, статті  щодо творчого доробку композитора),
 +
- працювати у програмах Microsoft  Office: Word, Power Point,
 +
- створювати та демонструвати презентації,
 +
- створювати інформаційні бюлетені та wiki - сайти, блоги,
 +
- обговорювати та висловлювати власні думки на форумах любителів класики та прихильників музики видатного композитора.
 +
 +
=Опис оцінювання=
 +
Контрольно-оцінювальна діяльності на уроках музики передбачає систематичну взаємодію між учителем та учнями  у результаті якої отримується об’єктивна інформація про перебіг і результати навчально-виховної діяльності. Вона забезпечує реалізацію особистісно-орієнтованого підходу до музичної освіти школярів і складається з організаційних методів (тестування у поєднанні з  анкетуванням, метод З-Х-Д, спостереження за навчальною роботою учнів)  форм та засобів оцінювання.  Головний  метод, що застосовувався протягом вивчення теми – це метод тестування. Тестування результатів музичної освіти школярів  визначається як об’єктивне, стандартне вимірювання, що має у собі завдання, орієнтовані на визначення  рівнів засвоєння змісту музичної освіти та оцінювання індивідуальних досягнень, яке проводить як і вчитель так і використовується самооцінювання.  Тести мали комплексний характер і фіксували особистісне ставлення (самостійні судження, погляди, позиції, смаки) учнів до обраної теми на основі набутих музичних знань. Оцінки виставлялись після кожного уроку.
 +
 +
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 +
=Відомості про автора=
 +
==Ім'я, прізвище== Ковальова Олена Олександрівна
 +
==Фах, навчальний предмет== вчитель музики
 +
==Навчальний заклад==Амвросіївська загальноосвітня школа - інтернат I-III ст.№4
 +
==Місто\село, район, область== м. Амвросіївка
 +
==Контактні дані==
 +
 +
=Відомості про тренінг=
 +
==Дати проведення тренінгу==
 +
==Місце проведення тренінгу==
 +
Амвросіївська  загальноосвітня  школа - інтернат  I-IIIст. №4
 +
 +
==Тренери==
 +
Кравцова Галина Василівна
 +
 +
[[Категорія: Шаблони]]

Версія за 17:11, 15 серпня 2012


'Жирний текстЛінійні рівняння з однією змінною

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

музика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Вічні почуття

Вік учнів, клас

13-14 років, 8 клас ==Стислий опис проекту==Учні будуть вивчати музичну творчість Людвіга ван Бетховена, робити огляд творів композитора у класичному вигляді та сучасній обробці та знаходити актуальність та взаємозв’язок композицій з сьогоденням. Протягом вивчення теми, учні будуть поділенні на групи для дослідження затребуваності творів композитора у сучасному житті та інформаційному просторі (кінематографі, телепередачах, радіо) . Школярі будуть вдосконалювати вміння аналізувати твір, творчі здібності, розвивати увагу, пам’ять, уяву та формувати навички толерантного спілкування, зміцнювати інтерес до творчості композиторів – класиків. В позаурочний час учні проглянуть документальний фільм «У пошуках Бетховена».

Повний План вивчення теми

1 УРОК Перед початком роботи вчитель знайомить дітей з темою проекту, демонструє презентацію та повідомляє ключові та тематичні запитання, визначає проблему. За допомогою анкетування, таблиці З-Х-Д визначаються знання учнів та їх навчальні потреби. Діти об’єднуються у дві групи – «коспозиторів» та «слухачів». Кожна группа протягом проекту працює у своєму напрямку. «Композитори» досліджують творчість композитора, його життєвий шлях, історію написання музичних композицій. «Слухачі» досліджують твори митця, їх вплив на людину, знаходять їх в Інтернеті, шукають їх використання у сучасному житті. Протягом проекту школярі ведуть щоденник музичних спостережень за темою: Музика серця. Творча постать Людвіга ван Бетховена, самостійно обирають матеріал, з яким їх варто працювати. В позаурочний час дітям пропонується переглянути документальний фільм «У пошуках Бетховена»

    2  УРОК

Учні готують доповіді з цікавих сторінок життя та творчості композитора. На основі набутих знань протягом дослідження учні створюють блог любителів класичної музики де діляться з однолітками враженнями від прослуханої музики та своїм відношенням до класичних творів. Наприкінці уроку вчителем проводиться тестування учнів з набутих знань.

     3 УРОК

Кожна з груп сстворює презентацію за матеріалом, який вони обрали для дослідження. Лідери груп проводять невеличку музичну вікторину за творами класика. Свої думки та досягнення учні заносять до щоденника музичних спостережень.

   4 УРОК 

Лідери кожної групи захищають свої проекти за обраною темою використовуючи ІКТ – презентації, блог любителів класичної музики, щоденник музичних вражень. Інші члени групи доповнюють виступ. За допомогою підсумкової таблиці вчитель підсумки.

Навчальні цілі

Мета вивчення проекту Навчальна: - на прикладах одних з найдосконаліших зразків музики Людвіга ван Бетховена показати учням втілення ліричних, мужніх, героїчних мотивів та образів боротьби та перемоги людини над долею та найти взаємозв’язок музики класичної з музикою сучасною на прикладах обробок даних композицій, - поглибити знання про творчість композитора, Виховна: - формувати вміння логічно та аргументовано висловлювати власні думки та позиції щодо прослуханої музики, - виховувати глибоке розуміння класичної музики, почуття краси та добра, Розвиваюча: - розвивати увагу, пам’ять, уяву та формувати навички толерантного спілкування, - зміцнювати інтерес до творчості композиторів – класиків.

Протягом реалізації проекту учні навчаються: - шукати в Інтернеті необхідну інформацію стосовно теми уроків ( аудіо, відеоматеріали, статті щодо творчого доробку композитора), - працювати у програмах Microsoft Office: Word, Power Point, - створювати та демонструвати презентації, - створювати інформаційні бюлетені та wiki - сайти, блоги, - обговорювати та висловлювати власні думки на форумах любителів класики та прихильників музики видатного композитора.

Опис оцінювання

Контрольно-оцінювальна діяльності на уроках музики передбачає систематичну взаємодію між учителем та учнями у результаті якої отримується об’єктивна інформація про перебіг і результати навчально-виховної діяльності. Вона забезпечує реалізацію особистісно-орієнтованого підходу до музичної освіти школярів і складається з організаційних методів (тестування у поєднанні з анкетуванням, метод З-Х-Д, спостереження за навчальною роботою учнів) форм та засобів оцінювання. Головний метод, що застосовувався протягом вивчення теми – це метод тестування. Тестування результатів музичної освіти школярів визначається як об’єктивне, стандартне вимірювання, що має у собі завдання, орієнтовані на визначення рівнів засвоєння змісту музичної освіти та оцінювання індивідуальних досягнень, яке проводить як і вчитель так і використовується самооцінювання. Тести мали комплексний характер і фіксували особистісне ставлення (самостійні судження, погляди, позиції, смаки) учнів до обраної теми на основі набутих музичних знань. Оцінки виставлялись після кожного уроку.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

==Ім'я, прізвище== Ковальова Олена Олександрівна ==Фах, навчальний предмет== вчитель музики ==Навчальний заклад==Амвросіївська загальноосвітня школа - інтернат I-III ст.№4 ==Місто\село, район, область== м. Амвросіївка

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Амвросіївська загальноосвітня школа - інтернат I-IIIст. №4

Тренери

Кравцова Галина Василівна