Відмінності між версіями «Педрада.Модуль 6.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: 1 група. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропо...)
 
 
(не показано 53 проміжні версії 33 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
1 група. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
+
Для обговорення запитань безпеки В Інтернеті треба об'єднати учасників тренінгу в три групи.
21.06.12. Одеса. Модуль6. Група №1
+
2 група. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.
+
21.06.12. Одеса. Модуль6. Група №2
+
3 група. Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?
+
21.06.12. Одеса. Модуль6. Група №3
+
  
4 група. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.
 
  
21.06.12. Одеса. Модуль6. Група №4
+
'''Модуль6.Група1.'''
5 група. Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?
+
 
21.06.12. Одеса. Модуль6. Група №5
+
''Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.''
 +
 
 +
[[Педрада 6. Група 1]]
 +
 
 +
'''Модуль6.Група 2.'''
 +
 
 +
''Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити ?Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати роботу?''
 +
 
 +
[[Педрада 6. Група 2]]
 +
 
 +
Для того, щоб навчити учнів безпечній роботі в інтернеті необхідно проводити бесіди про заборону відвідування небезпечних сайтів, надавати необхідні ссилки для пошуку інформації, дозволяти використовувати інтернет тільки під наглядом дорослих. Вчителям інформатики та вчителям предметникам проводити інструктажі про небезпеку користування інтернет ресурсами. Навчвти дитину потрібно з молодшого віку або з того часу, коли дитина починає активно користуватися інтнрнетом. Залучати необхідно батьків бо вони безпосередньо є відповідальними за здоров'я своїх дітей. [[Користувач:Vital1970]]
 +
 
 +
------------
 +
 
 +
[[Користувач:Zhumyruk]]  На мою думку проводити бесіди про заборону відвідування небезпечних сайтів буде недостатньо, потрібно встановити спеціальні програми, які контролюють використання ресурсів в інтернеті. Також потрібно залучити батьків, тобто проконсультувати їх, щоб вони знали яке ПЗ краще використати, щоб захистити свою дитину від небезпеки в інтернеті.
 +
 
 +
------------
 +
 
 +
[[Користувач:ForsyukVV]]  Встановлення контролюючих програм - вирішення проблеми.
 +
------------
 +
[[Користувач:Бенедь Тетяна]]  Потрібно встановити спеціальні програми, які контролюють використання ресурсів в інтернеті.
 +
------------
 +
 
 +
[[Оксентюк Сергій Миколайович]]  Встановлення контролюючих програм Usergate,WinRollBack і тому подібне....
 +
 
 +
'''Модуль6.Група 3.'''
 +
 
 +
''Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?''
 +
 
 +
[[Педрада 6. Група 3]]

Поточна версія на 11:02, 16 червня 2015

Для обговорення запитань безпеки В Інтернеті треба об'єднати учасників тренінгу в три групи.


Модуль6.Група1.

Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.

Педрада 6. Група 1

Модуль6.Група 2.

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити ?Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати роботу?

Педрада 6. Група 2

Для того, щоб навчити учнів безпечній роботі в інтернеті необхідно проводити бесіди про заборону відвідування небезпечних сайтів, надавати необхідні ссилки для пошуку інформації, дозволяти використовувати інтернет тільки під наглядом дорослих. Вчителям інформатики та вчителям предметникам проводити інструктажі про небезпеку користування інтернет ресурсами. Навчвти дитину потрібно з молодшого віку або з того часу, коли дитина починає активно користуватися інтнрнетом. Залучати необхідно батьків бо вони безпосередньо є відповідальними за здоров'я своїх дітей. Користувач:Vital1970


Користувач:Zhumyruk На мою думку проводити бесіди про заборону відвідування небезпечних сайтів буде недостатньо, потрібно встановити спеціальні програми, які контролюють використання ресурсів в інтернеті. Також потрібно залучити батьків, тобто проконсультувати їх, щоб вони знали яке ПЗ краще використати, щоб захистити свою дитину від небезпеки в інтернеті.


Користувач:ForsyukVV Встановлення контролюючих програм - вирішення проблеми.


Користувач:Бенедь Тетяна Потрібно встановити спеціальні програми, які контролюють використання ресурсів в інтернеті.


Оксентюк Сергій Миколайович Встановлення контролюючих програм Usergate,WinRollBack і тому подібне....

Модуль6.Група 3.

Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?

Педрада 6. Група 3