ПОДАННЯ НА КОНКУРС "Успішний проект 2008" (осінь)

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Дирекція освітніх програм корпорації Intel

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УСПІШНИЙ ПРОЕКТ 2008»

з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі у рамках Програми Intel® «Навчання для майбутнього»


Шановні колеги! Заохочуємо ознайомитися з проектами, що подаються на конкурс, і висловити свої зауваження, побажання авторам, коментарі. Увійдіть, будь ласка, до відповідного проекту, ознайомтеся з представленими матеріалами, а потім, увійшовши в закладку "ОБГОВОРЕННЯ", напишіть коментар і вкажіть своє ім"я та прізвище, і хто Ви. Для того, щоб це робити, необхідно бути зареєстрованим на цьому сайті

Для того, щоб розмістити свій проект на цей конкурс, необхідно увійти в систему, натиснути на закладку "Редагувати", перейти в кінець тексту і після останнього проекту написати: 1) наступний порядковий номер, 2) Прізвище, ім"я, по батькові та назву навчального закладу; 3) Назву проекту. Зверніть увагу, що назва береться у дві квадратні дужки з обох боків. Натиснувши на кнопку "Зберегти статтю", ви потрапляєте до закладки "Стаття" і побачите, що ваш проект зареєтрований, але його назва висвічується червоним кольором. Натиснувши на назву проекту - ви потрапляєте до нового вікна, в яке й скопіюйте опис проекту, а також зробіть посилання на розміщені в соціальних сервісах мережі Інтернет презентації, публікації, фотографії тощо. Як це зробити - можете дізнатися з книги, яку можна завантажити тут [1] або ознайомившись з правилами роботи в Вікі, які доступні тут [2].

Незалежно від того, чи розмістили вви свій проект на сайті самостійно, його опис та реєстраційну форму необхідно надіслати за адресою електронної пошти: konkurs@iteach.com.ua та у роздрукованому вигляді разом з додатками на поштову адресу: Конкурс "Успішний проект", Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні, вул. Еспланадна, 28, оф. 7, 01001, м.Київ.

Звертаємо увагу: термін подання робіт на конкурс - до 1 грудня 2008 року


ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ, ЩО ПОДАНІ НА КОНКУРС


1. Дерепа Інна Вікторівна, Гвардійський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області

Проект «Важкі метали у річці Смотрич»


2. Олійник Тетяна Анатоліївна, Гвардійський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» Хмельницької області

Проект«Спасибі Вам, що ви на світі є, що сієте добро як щедрий колос»


3. Кузьмич Володимир Антонович, Старосільська ЗОШ І-ІІІ ст., с. Старе Село Рокитнівського району Рівненської області

Проект «Школа успіху» для учнів 5-11 класів


4. Розбицька Анна Миколаївна, Володарськ-Волинська гімназія, смт. Володарськ-Волинський Житомирської обл.

Проект «Повість М.В. Гоголя "Тарас Бульба"» для учнів 7 класів


5. Скриннікова Оксана Григорівна. Прокопчук Вікторія Вікторівна, Державний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту».

Проект: «Один світ одна надія» для учнів 1 курсу ПТНЗ


6. Жиліна Людмила Володимирівна, Мельнічук Людмила Василівна, Московський Борис Андрійович, Лукашенко Марія Михайлівна, ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»

Проект "Життя має продовжуватись!.. Life must go on!.."


7. Балюк Дмитро Анатолійович, Вище художнє професійно-технічне училище» № 5, м. Вінниця

Проект "СНІД ... здолаємо разом!"


8. Трихліб Любов Іванівна, Савушкіна Світлана Володимирівна, Алчевська соціально-економічна гімназія

Проект "Діяльність Євроклубу "Молодь пізнає Європу"


9. Демочко Лариса Петрівна, Новокочубеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області

Проект «У долі природи – наша доля» для учнів 7-11 класів


10. Цимбал Інна Олександрівна, Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 ”Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей”, Хмельницька обл.

Проект «Чи динозаври пили ту ж воду, що й ми?» для учнів 3 класу


11. Міхтєєва Ольга Олександрівна, Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 ”Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів—ліцей” Хмельницька обл.

Проект: «Why a bulldog is called a bulldog?» (“Чому бульдог називається бульдогом?”) для учнів 10 класу


12. Саражинська Наталія Анатоліївна, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, м. Біла Церква Київська обл.

Проект: "Мрії збуваються" для учнів 3-5 класу


13. Джулинська Галина Антонівна, Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ студентів, Тернопільська обл.

Проект: "Комп'ютер: друг чи ворог?" для учнів 10-11 класу

14. Гейко Вікторія Вікторівна, Новопразький навчально-виховний комплекс, Кіровоградська область

Проект: "Відкриваємо Європу разом!" для учнів 10 класу