Відмінності між версіями «Опис нашого дослідження "Як обрати кращий лікар для мого комп'ютера?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Результати дослідження)
(Результати дослідження)
Рядок 24: Рядок 24:
  
 
==Результати дослідження==
 
==Результати дослідження==
Після проведення дослідження учні порекомендують антивірусну програму та ці рекомендації будуть зведені в презентацію і вікі-сайт, для поширення їх серед більш широкої аудиторії.
+
Після проведеного дослідження ми виявили що антивірусна програма Avast як  за такими  порекомендують антивірусну програму та ці рекомендації будуть зведені в презентацію і вікі-сайт, для поширення їх серед більш широкої аудиторії.
  
 
==Висновки==
 
==Висновки==

Версія за 18:51, 28 червня 2013



Назва проекту: "Чи відчуваєш ти себе в безпеці"

1656659875.jpg

Автори проекту:

учні 10- А класу

Іванов В.О.

Семенов О.Д.

Малишко А.В.

Мазур Г.Р.

Тема дослідження:

Як обрати кращий лікар для мого комп'ютера?

Проблема дослідження

В наш час з появою Інтернету, носіїв інформації і т.д. у більшості людей в даний час збільшилося число «заражень» комп'ютера вірусом. Віруси - це шкідливі програми, які можуть знищити потрібну інформацію на комп'ютері, привести до збоїв в роботі, поломці комп'ютера. Часто людина не розуміє, що сталося з його комп'ютером: він просто не включається, або з'являються незрозуміло звідки непотрібні написи, або завантажуються програми самостійно - це все «справа рук» комп'ютерних вірусів. Як мовиться, краще лікування - це профілактика. Тому для того, щоб уберегти ваш комп'ютер від вірусів в першу чергу потрібно забезпечити себе програмами, котрі б не допустили попадання різного цифрового сміття (вірусів, спаму і.т.д) у нашу персоналку, благо що цих засобів дезінфекції організму наших комп'ютерів є в достатній кількості у світовій мережі. Розумні люди придумали програми-антивіруси, які зазвичай встановлюються на комп'ютер після того, як встановлено програмне забезпечення. Але ці антивірусні програми не завжди являються якісними, займають багато оперативної пам'яті,коштують дуже дорого.

.

Гіпотеза дослідження:

Чи існують якісні, безкоштовні, ефективні антивірусні програми?

Мета дослідження:

Використовуючи різноманітні способи збору інформації, дослідити певні антивірусні програми за ефективністю, доступністю, комбінованістю.

Результати дослідження

Після проведеного дослідження ми виявили що антивірусна програма Avast як за такими порекомендують антивірусну програму та ці рекомендації будуть зведені в презентацію і вікі-сайт, для поширення їх серед більш широкої аудиторії.

Висновки

Корисні ресурси