Обговорення користувача:Tiunina

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:00, 21 серпня 2012, створена Tiunina (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Будова і різноманнітність речовин в природі.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

фізика

Навчальна тема

Будова речовини

Вік учнів, клас

12-13, 7 клас


Стислий опис проекту

Мій проект присвячено вивченню теми «Будова речовини». Під час виконання проекту учні будуть досліджувати будову речовини, агрегатні стани речовини та фізичні властивості тіл у різних агрегатних станах, ознайомляться з явищем дифузії та залежністю швидкості руху атомів і молекул від температури. Результатом роботи будуть презентації учнівських груп. До презентації будуть входити такі матеріали: опис фізичного експерименту; повідомлення про нові незвичайні речовини та їх використання; прислів’я, приказки та загадки.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Навчальні цілі

Головна ціль проекту: Залучення учнів до самостійної творчої роботи в групах та Інтернет ресурсами з мінімальним втручанням вчителя. Навчальні цілі: Сформувати у учнів поняття про подільність речовин, дати уявлення про молекули й атоми, сформувати у учнів розуміння матеріальної єдності світу, дати уявлення про безперервний і хаотичний рух молекул. Сформувати у учнів уявлення про агрегатні стани речовини та їх основні властивості, розкрити відмінності руху і взаємодії молекул у різних агрегатних станах. Систематизувати знання учнів про властивості, обумовлені різною молекулярною будовою твердих тіл, рідин та газів. Цілі 21 століття: Формувати уміння виявляти причинно-наслідкові зв'язки в природі, швидко і ефективно шукати інформацію і творчо використовувати дані для вирішення певної проблеми. Формувати в учнів бажання і здатність виучуватися впродовж всього життя. При підведенні підсумків проекту учнівські групи створюють презентацію проекту, в якій відображають отримані знання та навички.

Опис оцінювання

На початку проекту проводиться вхідне тестування (анкета та таблиця «ЗДХ»). Під час проведення демонстраційних експериментів учні заповнюють таблицю (щоденник проекту). Результати участі груп у навчальних іграх «Щасливий випадок» та «Фізика навколо нас» оцінюються за кількістю правильних відповідей всією групою(форма оцінювання групової відповіді). Виконання лабораторної роботи №7 оцінюється в лабораторних зошитах учнів(шаблони бланків лабораторних робот). При вивченні теми «Агрегатний стан речовини» учні заповнюють узагальнюючу таблицю. При підведенні підсумків проекту учнівські групи створюють презентацію яка оцінюється за формою оцінювання презентації.

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

м.Донецьк, Донецька область

Контактні дані

Адреса навчального закладу:


Тел.:

e-mail:

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери