Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Irin»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
(не показано 4 проміжні версії ще одного учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
== Повна назва навчального закладу ==
+
Шановна Ірино Григорівно! Системний збій на ITEACH.WIKI відбувся 8-9 лютого, зникло більше 1000 сторінок, за словами директора ЦРБТ Володимира Іванова " Все, что могли восстановить - восстановили сразу же. То, что восстановить не получилось - пока не знаем, как восстановить. У меня нет ресурсов для внесения программных изменений в данный момент." Приносимо свої щирі вибачення! --[[Користувач:Admin|Admin]] 20:43, 4 березня 2015 (EET)
Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинского
+
 
+
== Про університет ==
+
 
+
[[Файл:Univer.jpg]]
+
 
+
----
+
 
+
 
+
Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені Костянтина Дмитровича Ушинського» є одним із найстаріших навчальних закладів України та першим педагогічним на Півдні нашої держави, який бере свої витоки з Педагогічного інституту, що був відкритий у м. Одесі при Рішельєвському ліцеї 2 травня 1817 року.
+
 
+
Університет – один з небагатьох в Україні, що здійснив своєрідний подвиг, безперервно працюючи в умовах евакуації під час Великої Вітчизняної війни.
+
 
+
За видатні заслуги в підготовці педагогічних кадрів у 1945 році Постановою Уряду України нашому закладу було присвоєно ім’я видатного вченого-педагога – Костянтина Дмитровича Ушинського.
+
 
+
У 1970 році Одеський державний педагогічний інститут імені К. Д. Ушинського нагороджено Почесною грамотою Президії Верховної Ради України.
+
 
+
29 вересня 1994 року Постановою Кабінету Міністрів України на базі інституту створено Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.
+
 
+
У 2007 році трудовий колектив університету нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий внесок у розвиток освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну наукову та педагогічну діяльність і трудові здобутки.
+
 
+
13 липня 2009 року Указом Президента України університету надано статус національного.
+
 
+
За роки існування в університеті підготовлено для нашої держави, ближнього та далекого зарубіжжя майже 100 тисяч педагогів, серед яких понад двох тисяч стали відмінниками та заслуженими працівниками освіти, науки, культури й спорту.
+
 
+
У 7 інститутах університету навчається майже 8000 студентів, 300 аспірантів, докторантів і здобувачів, серед яких є громадяни США, Росії, Румунії, Кіпру, Китаю, Туреччини, Молдови тощо.
+
 
+
Професійну підготовку майбутніх учителів за 40 напрямами, спеціальностями й спеціалізаціями забезпечують понад 1000 науково-педагогічних працівників і співробітників, у тому числі майже 400 з яких мають наукові ступені, учені та почесні звання в різних галузях науки і техніки, освіти та культури, мистецтва і спорту.
+
 
+
В університеті діють 17 відомих в Україні та у світі наукових шкіл, функціонують 7 спеціалізованих учених рад із захисту докторських і кандидатських дисертацій із 14 спеціальностей.
+
 
+
Гордість університету – його студенти й випускники, серед яких п`ять Героїв СРСР та України, Народні вчителі, всесвітньо визнані видатні вчені, письменники, художники, спортсмени, які вибороли 22 золоті медалі на Олімпійських іграх.
+
 
+
Імена випускників університету - олімпійських чемпіонів Миколи Мільчева, Віктора Петренка, Василя Ломаченка, художників Юрія Горбачова, Євгена Рахманіна, педагогів і психологів Раїси Хмелюк, Бориса Литвака, Олексія Чебикіна, математика Лева Сахновича, співаків й естрадних виконавців Кирила Туриченка, гурту «Дюктайм» широко відомі не тільки в Україні, але й за кордоном.
+
 
+
Наукові дослідження та підготовка наукових кадрів здійснюється в межах 17 наукових шкіл, що є визнаними в України та світі.
+
 
+
У 2010 році університет внесений до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави.
+
 
+
Науково-педагогічна діяльність університету відзначалася багатьма вітчизняними та міжнародними нагородами.
+
 
+
Університет визнано кращим серед усіх вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації в галузі підготовки науково-педагогічних кадрів та нагороджено дипломом І ступеня та золотою медаллю на Всеукраїнському конкурсі «Вища школа-2008».
+
 
+
Університет є лідером серед ВНЗ України з упровадження інформаційних технологій у навчання; протягом двох попередніх років був представлений до міжнародної нагороди «Європейська якість».
+
 
+
Педагогічний університет входить до Асоціації Європейських Університетів, Східноєвропейської асоціації університетів, Міжнародної асоціації педагогічних університетів Центральної та Східної Європи, є членом відомої європейської організації Observatory of the Magna Charta. Співпрацює з понад 100 освітніми закладами України та багатьма університетами з країн Європи, Азії й Америки.
+
 
+
==Адреса університету==
+
вул. Старопортофранківська, 26, м.Одеса, 65020, Україна,тел. (048) 723-40-98, (048) 732-51-07, E-mail: pdpu@pdpu.edu.ua
+
 
+
== Про мене ==
+
Пасічник Ірина Григорівна, Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського, інженер відділу нових інформаційних технологій
+

Поточна версія на 21:43, 4 березня 2015

Шановна Ірино Григорівно! Системний збій на ITEACH.WIKI відбувся 8-9 лютого, зникло більше 1000 сторінок, за словами директора ЦРБТ Володимира Іванова " Все, что могли восстановить - восстановили сразу же. То, что восстановить не получилось - пока не знаем, как восстановить. У меня нет ресурсов для внесения программных изменений в данный момент." Приносимо свої щирі вибачення! --Admin 20:43, 4 березня 2015 (EET)