Обговорення користувача:Anna Skripka

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Шановна п. Анно! На жаль зміст статті "Как определить Интернет-зависимость" не співпадав із її назвою. Адже в статті були результати роботи учнів в проекті, як Ви мені написали, а не докладна фахова інформація спеціалістів про те, як саме можна визначити залежність від Інтернету. Все ж таки у статті відображено проектну роботу і стаття містить суб'єктивні висновки та матеріали. Такою назвою Ви вводили в оману користувачів та відвідувачів сайту. Ви можете змінити назву статті таким чином, щоб вона відповідала змісту та правилам роботи на вікі-сайті + подобалась Вам. Я була змушена виконати перейменування, адже моє зауваження про таку необхідність Ви нехтували протягом тривалого часу. --Admin 12:46, 22 березня 2011 (UTC)


Шановна п. Анно! Вашу статтю проекту було перейменовано через некоректність попередньох версії її назви. Будь ласка, в подальшому реагуйте на зауваження Адміністратора. На даний момет Ваша стаття некатегоризована. Якщо Ви не додасьте категорію, статтю буде переміщено в категорію "Без категорі" та протягом місяця буде видалено. --Admin 09:58, 22 березня 2011 (UTC)


Шановний користувач!

Вітаємо Вас на вікі-сайті програми Intel "Навчання для майбутнього" в Україні. Рекомендуємо Вам для подальшої коректної роботи на сайті ознайомитись із правилами роботи на сайті, щоб уникнути типових помилок ознайомтесь із ними тут. Також, для коректного спілкування з учасниками та користувачами сайту, створіть власну сторінку користувача. Для зручності, ми створили шаблон, який легко заповнити. Як саме це зробити прочитайте тут. У випадку запитань або складностей, можна звертатись до Адміністратора. Бажаємо приємної та корисної праці та спілкування, Адміністратори сайту, --Admin 10:15, 14 березня 2011 (UTC)