Обговорення:Світ спорту

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

subst:Шаблон: [[


Назва навчальної теми

Превращения в неживой природе.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет: физика Дополнительные предмети: информатика.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Агрегатные состояния вещества. ПЕрвоначальные сведения о строении вещества.

Вік учнів, клас

9 клас (14-16 років)

Стислий опис

Проект «Зі стереометрією навколо світу» є завершальним етапом при вивченні теми «Початкові відомості з стереометрії» в 9 класі. Завдання учнів: використовуючи знання та вміння, отриманні при вивченні вищезазначеної теми, вміння користуватися Інтернетом зібрати матеріал (їх історію, пов’язані з ними міфи, легенди, інформацію про їх фактичні розміри) про запропоновані вчителем пам’ятники архітектури (наприклад, Піраміду Хеопса, Пізанську вежу, Водовзводну вежу Московського кремля, Скіфський курган Чортомлик ), створити їх математичну модель і обчислити об’єм та площу поверхні запропонованих об’єктів.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку роботи: Щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі на початку проекту використати організаційні діаграми та скласти індивідуальний план роботи групи. Починають заповнювати таблицю З-Х-Д : «Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався», вона добре спрацює на етапі відслідковування прогресу у навчанні учнів.

Впродовж проекту: Продовжуємо заповнювати таблицю З-Х-Д. Також слід вести контрольний список спостережень за навичками мислення дітей, що дозволить забезпечити об’єктивність оцінювання діяльності учнів при роботі в групах. Щоб діти мали інструменти для самооцінювання, кожному учаснику проекту слід вести «Карту знань» в системі роботи над вивченням теми, заповнити контрольний список для роботи з інформаційними джерелами для досліджень, контрольний список з керівництва власним навчанням. Гарним інструментом моніторингу просування учнів по темі для вчителя стане поетапна рефлексія. Вчителю рекомендується заповнити контрольний список прийняття рішень учнями в ході роботи над проектом та контрольний список з вправності продукування творчих ідей. По закінченні проекту:

Учні завершують заповнювати таблицю З-Х-Д. Вчитель для оцінювання кінцевого продукту проекту використовує форму оцінювання комп’ютерної презентації. Цю ж саму форму використовують учні для взаємооцінювання.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери

]]