Обговорення:Портфоліо Ткачук Ганни (10 версія) профтех - "Електронний смог"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:40, 29 червня 2013, створена Наталія Рубель (обговореннявнесок) (Ідеї для покращення)

Перейти до: Навігація, пошук


Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Переглядаючи цей проект я про себе відмітив, що автор вибрав хорошу, соціально значиму тему і в повній мірі розкрив учням основну ідею і напрвив їх діяльність в необхідне русло. Питання вибрані вдало і відображають напрямки дослідження учнів. Діяльність учнів у проекті має сенс не тільки з зору предмету фізика а й з професіонального боку і носить пізнавальний характер. Автор направляє учнів через роботу у проекті до свідомого розуміння небезпек сучасної цивілізації і разом з тим розглядає засоби захисту від впливу електромагнітних хвиль на організм людини.

Ідеї для покращення

В цілому проект цікавий, але відсутній зв'язок з сучасною мобильною мережює. тематичні питання можна відкорегувати таким чином, щоб питання спонукали учнів до пізнання більш активно, життєвими ситуаціями.

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Керівник проекту весь час на пульсі у ході виконання проекту через створені форми опитування і оцінювання роботи учнів у пректі. Автор мотивує учнів отримати високу оцінку через активну діяльність у проекті.

Ідеї для покращення

Уважно прогляньте графік оцінювання, інструменти , які використовужте на різних етапах не відображені у описі.зв'яжіть їх у докумені або вилучить.

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Приклад учнівської роботи виконаний грамотно і вдало, про що говорить гамма кольорів і склад меню. Звісно працюючи з таким блогом учні будуть реально бачити весь хід проекту, коментувати статті і пропонувати нові шляхи вирішення проблеми.

Ідеї для покращення

Проглянути посилання на учнывськы роботи, бо деякы з них не выдкриваються. У презентацыъ необхыдно дотримуватися вимог щдо створення презентацый.

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Форми оцінювання, які запропонував автор є дуже доцільними і вдалими саме для цього проекту. Вани мають конкретний характер і не відходять від головної ідеї проекту - об'єктивно і своєчасно оцінити діяльність учнів у проекті.

Ідеї для покращення

Форми оцінювання учнівських робіт можна відкорегувати, залучаючи учныв до розробки критеріїв оцінювання.

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Автор вдало склав інструкцію для допомоги учням при замірах СВЧ-фону, яка є дуже актуальною при дослідженнях. Вона допоможе учням провести правильні виміри електромагнітного фону і вбереже від веправильного поводження з джерелами негативного випромінювання.

Ідеї для покращення

Інструкція про використання схем саморобних приладів для вимірювання рівня електромагнітного випромінювання не є нею, бр відсутній алгоритм дій.Змініть або формулювання документа або саму побудову інструкції.

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Переглянувши публікацію, яка не відкривається (мабуть автор не дав права для всіх)я зрозумів, що і тут керівник проекту активізує учнів на висвітлення учнями своєї роботи у проекті. Результати у вигляді форм та діаграм дають змогу учасника проекту переконатися що вони працювали не марно.

Ідеї для покращення

Раджу проглянути усі докуиенти проекту щодо доступу для перегляду їх змісту.Дякую.

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ознайомившись з проектом я зробив для себе висновок, що автор проекту володіє питаннями, які закладені у проекті, на високому професійному рівні. Керівник проекту вдало диференцює працю всіх учнів у проекті і вдало направляє всю групу на виконання головної мети проекту. Я думаю, що такий проект є актуальним на сьгодні, має соціальну складову і буде дуже цікавим для викладачів фізики та електротехніки.

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ