Відмінності між версіями «Обговорення:Портфолио Мазур Натальи»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вдалі моменти)
(Вдалі моменти)
Рядок 31: Рядок 31:
  
 
==Вдалі моменти==
 
==Вдалі моменти==
 +
Форма оцінювання відображає критерії за якими учні здіймснюють діяльність
 +
--[[Користувач:Наталія Рубель|Наталія Рубель]] 12:35, 29 червня 2013 (EEST)
  
 
==Ідеї для покращення==
 
==Ідеї для покращення==

Версія за 11:35, 29 червня 2013


Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

У плані вивчення теми чітко простежується діяльність учнів.Тема проекту цікава, але можна відкорегувати формулювання тематичних питань.

Ідеї для покращення

На мою думку треба повністю змінити ідею проекту. Оскільки Ви викладач "Інформатики", то основним для вас було б те завдання, яке б давало дітям покращити їхні навички з Вашого предмету. Наприклад, ви написали змістові питання, які стосуються фотошопу і ніяк не пов'язані з тематичними і ключовим. У вашому предметі немає теми "Країни світу", зате є тема графічні редактори. Тому варто було б назвати проект "За 80 днів навколо світу" і головною метою була б діяльність наступна: учні відшукують в Інтернеті цікаві фото з курортів світу, оброблюють їх у прогамі фотошоп і роблять буклети, плакати або ще щось з рекламою цих місць, умовами проживання і т.д., куди вони потім відпралять відвідувачів свого віртуального туристичного бюро. Тому ключовим запитанням я б поставив би таке - "Як побачити рай на землі?", а тематичними - "Як зняти рожеві окуляри?", "Чому там добре, де нас нема?, "Коли зацвіте папороть?". Ну а змістові можна залишити ті що є.--lehrer 11:22, 29 червня 2013 (EEST)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

у нрафіку оцінюванна використовуються різні інструменти оцінювання, добре , що оцінювання простежується протягом проекту. Але бажано, щоб учні залучалися до розробки критерієв для оцінювання

Ідеї для покращення

Оскільки про форми оцінювання можна було б сказати однією фразою "Про все і ні про що", то було б доцільно б ще попрацювати над власними формами оцінювання а не тупо копіювати з електронного посібника. Напевно насамперед потрібно оцінити те, як учні попрацювали у фотошопі і з "лайна" зробили "цукерку" , ну а потім уже все інше (оцінювання буклету, плакату, брошури). Той "семафор" який ви запропонували зовсім не відображає оцінювання, по ньому не виставиш оцінку в журнал тому тут ще працювати і працювати.--lehrer 11:23, 29 червня 2013 (EEST)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Резульатати діяльності учнів можуть бути інші продукти, блог, вікі-стаття тощо. у процесі роботи учні використовуютть ІКТ. Учні можуть самі визначати способи демонстрації своєї діяльності.

Ідеї для покращення

Запустивши учнів у блог завжди потрібно слідкувати за стилем викладання думок і змістом публікацій і дещо допомагати учням на початку. Так, я зрозумів, що всі Ваші учасники проекту вивчили китайську мову і дуже скоро ви їх не побачите на ланах неньки України.Перша стаття блогу повинна відображати головну ідею, як через володіння інстументарієм фотошопу можливо забити баки недалекоглядному туристу і відправити його із свого віртуального туристичного агенства туди "де Макар телят не пас". Ну а далі описувати його пригоди.... , щоб народ ішов до Вас чередою і легко розставався з грошима (у тій країні вони ім точно не знадобляться).--lehrer 11:23, 29 червня 2013 (EEST)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Форма оцінювання відображає критерії за якими учні здіймснюють діяльність --Наталія Рубель 12:35, 29 червня 2013 (EEST)

Ідеї для покращення

Оскільви форма оцінювання формальна і не відображає ваших сподівань, то її неодхідно творчо переробити, а як то вже думайте самі. У мене фантазія вже скінчилася.--lehrer 11:23, 29 червня 2013 (EEST)

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Ну тут не зроблено зовсім нічого а треба було б скласти інструкцію по роботі у фотошопі або щось інше (наприклад, як розвести лоха на відпочинок у Криму замість Турції показуючи краєвиди з Індонезії).--lehrer 11:24, 29 червня 2013 (EEST)

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Роботи тут неоране поле. Як показала моя експертиза то результат опитування треба мабуть робити по якійсь анкеті, якої я так і непобачив. На мою думку потрібно зробити анкету по психологічному сприйнятті Вашого буклета,плаката, брошури з описом та фото куроптів країни куди Ви відправити клієнта. Другими словами визначити на що "клює" клієнт і поставити йому для цього різні провокуючі запитання, а потім подивившись зробити висновок, що потрібно зробити у вашій публікації, щоб вона була ідеальна з точки зору інформатика з елементами туризму.--lehrer 11:24, 29 червня 2013 (EEST)

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Побувавши на сайті вашого училища я нарешті зрозумів, що проект робився для учнів, які вчаться по професії "Туристичне обслуговування" і звісно вам, як викладачу предмета "Комп'ютерна техніка" треба вдало об'єднати ідею туристичного бізнесу і інформатики, про що я вже писав (див. вище). На мою думку потрібно дещо змінити у Вашому проекті, а саме: 1) оформити весь проект однією мовою (хоть китайскою, але одною!!); 2) потрібно якимсь чином об'єднати тему проекту з основними запитаннями та діяльнісю учнів; 3) особливої уваги потребує презентація викладача. В ній красною ниткою повинна проходити основна ідея проекту.--lehrer 11:24, 29 червня 2013 (EEST)

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

Я думаю, що автор проекту понаписував прохання про дозволи авторам фотографій і авторське право мабуть було збережене.--lehrer 11:26, 29 червня 2013 (EEST)

ІНШІ КОМЕНТАРІ