Відмінності між версіями «Обговорення:Портфолио Мазур Натальи»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ідеї для покращення)
(Ідеї для покращення)
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
==Ідеї для покращення==
 
==Ідеї для покращення==
Оскільки про форми оцінювання можна було б сказати однією фразою "Про все і ні про що", то було б доцільно б ще попрацювати над власними формами оцінювання а не тупо копіювати з електронного посібника. Напевно насамперед потрібно оцінити те, як учні попрацювали у фотошопі і з "лайна" зробили "цукерку" , ну а потім уже все інше (оцінювання буклету, плакату, брошури). Той "семафор" який ви запропонували зовсім не відображає оцінювання, по ньому не виставиш оцінку в журнал тому тут ще працювати і працювати.
+
Оскільки про форми оцінювання можна було б сказати однією фразою "Про все і ні про що", то було б доцільно б ще попрацювати над власними формами оцінювання а не тупо копіювати з електронного посібника. Напевно насамперед потрібно оцінити те, як учні попрацювали у фотошопі і з "лайна" зробили "цукерку" , ну а потім уже все інше (оцінювання буклету, плакату, брошури). Той "семафор" який ви запропонували зовсім не відображає оцінювання, по ньому не виставиш оцінку в журнал тому тут ще працювати і працювати.--[[Користувач:Lehrer|lehrer]] 11:23, 29 червня 2013 (EEST)
  
 
=Приклад учнівської роботи=
 
=Приклад учнівської роботи=

Версія за 10:23, 29 червня 2013


Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

На мою думку треба повністю змінити ідею проекту. Оскільки Ви викладач "Інформатики", то основним для вас було б те завдання, яке б давало дітям покращити їхні навички з Вашого предмету. Наприклад, ви написали змістові питання, які стосуються фотошопу і ніяк не пов'язані з тематичними і ключовим. У вашому предметі немає теми "Країни світу", зате є тема графічні редактори. Тому варто було б назвати проект "За 80 днів навколо світу" і головною метою була б діяльність наступна: учні відшукують в Інтернеті цікаві фото з курортів світу, оброблюють їх у прогамі фотошоп і роблять буклети, плакати або ще щось з рекламою цих місць, умовами проживання і т.д., куди вони потім відпралять відвідувачів свого віртуального туристичного бюро. Тому ключовим запитанням я б поставив би таке - "Як побачити рай на землі?", а тематичними - "Як зняти рожеві окуляри?", "Чому там добре, де нас нема?, "Коли зацвіте папороть?". Ну а змістові можна залишити ті що є.--lehrer 11:22, 29 червня 2013 (EEST)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Оскільки про форми оцінювання можна було б сказати однією фразою "Про все і ні про що", то було б доцільно б ще попрацювати над власними формами оцінювання а не тупо копіювати з електронного посібника. Напевно насамперед потрібно оцінити те, як учні попрацювали у фотошопі і з "лайна" зробили "цукерку" , ну а потім уже все інше (оцінювання буклету, плакату, брошури). Той "семафор" який ви запропонували зовсім не відображає оцінювання, по ньому не виставиш оцінку в журнал тому тут ще працювати і працювати.--lehrer 11:23, 29 червня 2013 (EEST)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Запустивши учнів у блог завжди потрібно слідкувати за стилем викладання думок і змістом публікацій і дещо допомагати учням на початку. Так, я зрозумів, що всі Ваші учасники проекту вивчили китайську мову і дуже скоро ви їх не побачите на ланах неньки України.Перша стаття блогу повинна відображати головну ідею, як через володіння інстументарієм фотошопу можливо забити баки недалекоглядному туристу і відправити його із свого віртуального туристичного агенства туди "де Макар телят не пас". Ну а далі описувати його пригоди.... , щоб народ ішов до Вас чередою і легко розставався з грошима (у тій країні вони ім точно не знадобляться).

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Оскільви форма оцінювання формальна і не відображає ваших сподівань, то її неодхідно творчо переробити, а як то вже думайте самі. У мене фантазія вже скінчилася.

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Ну тут не зроблено зовсім нічого а треба було б скласти інструкцію по роботі у фотошопі або щось інше (наприклад, як розвести лоха на відпочинок у Криму замість Турції показуючи краєвиди з Індонезії).

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Роботи тут неоране поле. Як показала моя експертиза то результат опитування треба мабуть робити по якійсь анкеті, якої я так і непобачив. На мою думку потрібно зробити анкету по психологічному сприйнятті Вашого буклета,плаката, брошури з описом та фото куроптів країни куди Ви відправити клієнта. Другими словами визначити на що "клює" клієнт і поставити йому для цього різні провокуючі запитання, а потім подивившись зробити висновок, що потрібно зробити у вашій публікації, щоб вона була ідеальна з точки зору інформатика з елементами туризму.

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Побувавши на сайті вашого училища я нарешті зрозумів, що проект робився для учнів, які вчаться по професії "Туристичне обслуговування" і звісно вам, як викладачу предмета "Комп'ютерна техніка" треба вдало об'єднати ідею туристичного бізнесу і інформатики, про що я вже писав (див. вище). На мою думку потрібно дещо змінити у Вашому проекті, а саме: 1) оформити весь проект однією мовою (хоть китайскою, але одною!!); 2) потрібно якимсь чином об'єднати тему проекту з основними запитаннями та діяльнісю учнів; 3) особливої уваги потребує презентація викладача. В ній красною ниткою повинна проходити основна ідея проекту.

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ