Відмінності між версіями «Обговорення:Обговорення проекту наказу»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
'''Уважаемые координаторы и тренеры Программы INTEL!'''Этот приказ заложит основы жизнедеяльности программы Intel''"Навчання для майбутнього"'' на следующие 3 года.  
 
'''Уважаемые координаторы и тренеры Программы INTEL!'''Этот приказ заложит основы жизнедеяльности программы Intel''"Навчання для майбутнього"'' на следующие 3 года.  
Мы очень хотим учесть все Ваши пожелания, чтобы  Вам же, в первую очередь, работалось спокойно и администрация Ваших учебных заведений поддерживала бы Вас на основании данного приказа. Просьба ознакомиться с проектом  приказа и внести в текст свои дополнения или коррестивы. Подумайте, с какими проблемами Вы сталкиваетесь, и как можно их упредить этим приказом.
+
Мы очень хотим учесть все Ваши пожелания, чтобы  Вам же, в первую очередь, работалось спокойно и администрация Ваших учебных заведений поддерживала бы Вас на основании данного приказа. Просьба ознакомиться с проектом  приказа и внести в текст свои дополнения или коррективы. Подумайте, с какими проблемами Вы сталкиваетесь, и как можно их упредить этим приказом.
  
 
У Вас уникальная возможность принять участие в создании приказа МОН УКраины. Не часто такая возможность предоставляется :) Не упустите свой шанс!
 
У Вас уникальная возможность принять участие в создании приказа МОН УКраины. Не часто такая возможность предоставляется :) Не упустите свой шанс!
Рядок 7: Рядок 7:
 
'''Татьяна Нанаева'''
 
'''Татьяна Нанаева'''
 
Директор образовательных программ Intel в Украине
 
Директор образовательных программ Intel в Украине
 +
 +
'''Шановні розробники проекту наказу''' Про продовження Всеукраїнського експерименту щодо навчання вчителів ефективному використанню інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі та підвищення кваліфікації педагогічних працівників за програмою INTEL «Навчання для майбутнього». Є сенс продовжити роботу в даному напрямку, але є багато зауважень. По-перше, наказом можна заставити вчителів і нас впроваджувати програму, але ентузіастів стає все менше і менше. Без наказу про впровадження технологічного стандарту, як обов"язкової вимоги атестації працівника освіти, не може бути повноцінної реалізації програми. Ті вчителі, які ще не залучалися до програми, не мають жодного стимулу до саморозвитку в питаннях ІКТ. Варто звернути увагу і на не рівномірне  забезпечення комп"ютерною технікою методичних структур: інститутів післядипломної освіти, районних (міських)методичних кабінетів.   
 +
Вважаю за потрібне подати пункт 2.2. з формулюванням "Розроботи та запровадити з 2009-2010 н.р. технологічний стандарт педагогічного проацівника".
 +
З повагою Лариса Голодюк - регіональний тренер програми в Кіровоградській області.

Версія за 17:00, 27 жовтня 2008

Уважаемые координаторы и тренеры Программы INTEL!Этот приказ заложит основы жизнедеяльности программы Intel"Навчання для майбутнього" на следующие 3 года. Мы очень хотим учесть все Ваши пожелания, чтобы Вам же, в первую очередь, работалось спокойно и администрация Ваших учебных заведений поддерживала бы Вас на основании данного приказа. Просьба ознакомиться с проектом приказа и внести в текст свои дополнения или коррективы. Подумайте, с какими проблемами Вы сталкиваетесь, и как можно их упредить этим приказом.

У Вас уникальная возможность принять участие в создании приказа МОН УКраины. Не часто такая возможность предоставляется :) Не упустите свой шанс!

С Уважением, Татьяна Нанаева Директор образовательных программ Intel в Украине

Шановні розробники проекту наказу Про продовження Всеукраїнського експерименту щодо навчання вчителів ефективному використанню інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі та підвищення кваліфікації педагогічних працівників за програмою INTEL «Навчання для майбутнього». Є сенс продовжити роботу в даному напрямку, але є багато зауважень. По-перше, наказом можна заставити вчителів і нас впроваджувати програму, але ентузіастів стає все менше і менше. Без наказу про впровадження технологічного стандарту, як обов"язкової вимоги атестації працівника освіти, не може бути повноцінної реалізації програми. Ті вчителі, які ще не залучалися до програми, не мають жодного стимулу до саморозвитку в питаннях ІКТ. Варто звернути увагу і на не рівномірне забезпечення комп"ютерною технікою методичних структур: інститутів післядипломної освіти, районних (міських)методичних кабінетів. Вважаю за потрібне подати пункт 2.2. з формулюванням "Розроботи та запровадити з 2009-2010 н.р. технологічний стандарт педагогічного проацівника". З повагою Лариса Голодюк - регіональний тренер програми в Кіровоградській області.